کد خبر: 285016 A

مذاکره با مظلومی نتیجه نداد؛

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه حضور استیماچ موافقان و مخالفانی دارد، گفت: تصمیم قطعی در این باره نیاز به زمان بیشتری دارد.

به گزارش ایلنا، بهرام افشارزاده پس از نشست با اعضای هیات مدیره و استیماچ گفت: هر کسی بخواهد سرمربی استقلال شود ما به طور شفاف اعلام خواهیم کرد. البته این کار ساده ای نیست. گفتنش برای من مقدور نیست چرا که برخی موافق هستند و برخی هم مخالف هستند. ما در مورد مسائل مالی صحبت کردیم. گفتنش ممکن است به اصل قضیه آسیب برساند. باید یک تصمیم عاقلانه بگیریم. باید بررسی کنیم ببینیم این مربی می تواند ما را به آنچه می خواستیم برساند یا نه.

افشارزادده خاطرنشان کرد: امروز پرسپولیس کارش را شروع می کند اما ما منتظر انتخاب سرمربی هستیم. ما با مظلومی صحبت کردیم اما نتیجه نداد. با منصوریان هم صحبت کردیم اما نشد و 10 روز وقت ما تلف شد. ای کاش نفتی ها همان روز اول به ما می گفتند تا وقت ما تلف نشود.

وی افزود: ما در حداقل زمان تصمیم گرفتیم استیماچ بیاید. با هم جلسه گذاشتیم و صحبت کردیم اما هنوز تصمیم نهایی را نگرفتیم. موافقان و مخالفانی در این مورد وجود دارد. با این حال باید زمان داشته باشیم تا بتوانیم بهترین تصمیم را بگیریم.

وی ادامه داد: ما جلسه ای در باشگاه استقلال خواهیم داشت و به همه می‌ گوییم که نتیجه جلسه چه خواهد بود. قبلا در نامه ای که ایشان برای ما نوشته بود، عدد 250 هزار دلاری قید شده بود اما حالا پیشنهاد ایشان 300 هزار دلار است. ما باید وضعیت استیماچ را از هرلحاظ آنالیز کنیم. ایشان تنها نیست و یک کمک هم دارد. کرایه خانه و مخارج رفت و آمد او هم با ماست. ضمن اینکه هر مربی خارجی ای که می‌ آید باید امکانات ویژه ای در اختیارش قرار بگیرد.

افشارزاده خاطرنشان کرد: ما اول باید تکلیف مسائل مالی را مشخص کنیم. ما از قبل به برخی بدهی داریم. اگر می خواهیم تیم جدید ببندیم باید برخی ها را جواب کنیم. بازیکن جدید هم بخواهیم بگیریم نیاز به منابع مالی داریم.

وی با تاکید بر اینکه تکلیف سرمربی استقلال امروز یا نهایتا فردا مشخص خواهد شد در مورد وضعیت خودش گفت: من فعلا مدیرعامل هستم و تا زمانی که احساس کنم دو کارم با هم تداخلی ندارد به فعالیتم ادامه می دهم اما اگر به این نتیجه برسم که مشکلی پیدا می‌شود تکلیفم را مشخص خواهم کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد سرنوست نهایی گزینه مربیگری تیم فوتبال این باشگاه گفت: مسائلی که در خصوص اختلافات مالی دو طرف مطرح شده درست نیست. با این حال ما نیاز به منابع مالی داریم تا تکلیف سرمربی را مشخص کنیم. ما الان اسپانسر نداریم و طبیعتا باید ابتدا تکلیف این مسئله مشخص شود.

استقلال بهرام افشارزاده ایگور استیماچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر