کد خبر: 285433 A

اخبار جدید از باشگاه پدیده؛

ایلنا: تمرینات تیم فوتبال پدیده‌‌مشهد در حالی از سه‌شنبه هفته جاری آغاز خواهد شد که هنوز اتفاق خاصی در این باشگاه مشهدی نیفتاده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم فوتبال پدیده‌مشهد که فصل چهاردهم لیگ برتر را با هدایت علیرضا مرزبان با عنوان دهمی به پایان برد از روز سه‌شنبه برای حضور در لیگ پانزدهم استارت خواهد زد

تمرینات تیم روز سه‌شنبه زیر نظر علیرضا مرزبان در زمین فوتبال دانشگاه فردوسی مشهد آغاز می‌شود. همچنین نشست خبری هم روز سه شنبه بعد از افطار در محل باشگاه برگزار خواهد شد.

خبر دیگر از این باشگاه‌مشهدی اینکه هنوز توماس هسلر دستیار فصل گذشته مرزبان به ایران نیامده ولی به احتمال زیاد یا هسلر برخواهد گشت یا مربی آلمانی دیگری که پیش‌تر با مرزبان مذاکراتی داشته به جای وی به مشهد می‌آید. البته احتمال حضور هر دو مربی آلمانی روی نیمکت پدیده هم وجود دارد.

درباره وضعیت بازیکنان فصل پانزدهم این تیم خبر قطعی اینکه رضا ناصحی قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر با پدیده تمدید کرده و از فردا مذاکره با بازیکنان مد نظر باشگاه آغاز خواهد شد.

همچنین خبرها حکایت از آن دارد که بین دستیاران مرزبان نیز شاهد یک تغییر باشیم که هنوز این تغییر قطعی نشده و بزودی در این باره تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد.

تیم فوتبال پدیده‌مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر