کد خبر: 285521 A

3 خبر از ورزش ناشنوایان؛

اردوی تیم‌های ملی دوومیدانی زنان و مردان ناشنوا برای حضور در هشتمین دوره بازی‌های آسیا-اقیانوسیه در تهران آغاز شد.

به گزارش ایلنا، کادر فنی تیم ملی دوومیدانی، حسین نثاری، داریوش صمیمی، جواد صغاری، منصور روشن‌قیاس و سمیه ابراهیمی(مربیان) 14 ورزشکار مرد و 2 ورزشکار زن را به اولین اردوی تیم ملی دوومیدانی دعوت کرده‌اند. این اردو از اول تا 4 تیرماه در کمپ تیم‌های ملی این فدراسیون برگزار خواهد شد. هشتمین دوره بازی‌های آسیا-اقیانوسیه چین‌تایپه مهرماه 94 برگزار خواهد شد.
 
آغاز هفتمین اردوی فوتسال بانوان ناشنوا
هفتمین اردوی تیم ملی فوتسال بانوان برای حضور در چهارمین دوره مسابقات جام‌جهانی فوتسال ناشنوایان 2015(بانکوک) در تهران آغاز شد. این اردو با حضور 16 فوتسالیست ناشنوا از امروز (1تیرماه) در کمپ تیم های ملی این فدراسیون آغاز شد. اردو تا 8 تیر ماه ادامه خواهد داشت. چهارمین دوره مسابقات جام‌جهانی فوتسال ناشنوایان آبان‌ماه سال‌جاری در بانکوک برگزار خواهد شد.
 
آغاز اردوی تیم‌های ملی تکواندو و فوتبال ناشنوایان
اردوی تیم‌های ملی تکواندوی بانوان و فوتبال آقایان ناشنوا برای حضور در هشتمین دوره بازی‌های آسیا-اقیانوسیه چین‌تایپه در تهران آغاز شد. مریم آذرمهر(سرمربی) و زهرا شهبازنژاد(مربی) دو تکواندوکار ناشنوا را به سومین اردوی تیم ملی تکواندو کیوروگی دعوت و از تاریخ اول تا 23 تیرماه در کمپ تیم‌های ملی این فدراسیون تمرینات خود را برگزار خواهند نمود. دومین اردوی تیم ملی فوتبال ناشنوایان نیز از امروز در کمپ تیم‌های ملی این فدراسیون آغاز و مربیان فرهاد نوروزی و احمد اسدی 28 فوتبالیست ناشنوا را به این اردو دعوت نموده اند. این اردو تا 12 تیرماه ادامه خواهد داشت.

 

ورزش ناشنوایان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر