کد خبر: 289895 A

می‌خواستم بازیکنانم ماجراجویی کنند؛

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: شکست برابر تیمی مثل فنرباغچه با این همه بازیکن سطح یک اروپایی اتفاق غیرقابل پیش بینی نبود.

به گزارش ایلنا، یحیی گل‌محمدی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: فوتبالی که تیم ما بازی می کند فوتبال رو به جلو و بر اساس احاطه بر مالکیت توپ است و هدف ما از دیدار با تیم فوتبال فنرباغچه انجام چنین کاری در تقابل با یک تیم بزرگ اروپایی بود.

وی ادامه داد: شاید اگر در این دیدار به دنبال نتیجه بودیم می توانستیم توپ را به حریف بدهیم و به دفاع صرف رو بیاوریم ولی به هیچ وجه چنین کاری را نکردیم و تمام تلاش مان را به کار گرفتیم که بتوانیم مقابل این تیم بزرگ فوتبال خودمان را بازی کنیم.

سرمربی ذوب آهن اضافه کرد: منهای گل‌هایی که دریافت کردیم اگر نگاهی کلی به جریان بازی بیندازیم متوجه این نکته می شویم که تقریبا تمامی گل‌هایی که دریافت کردیم در ضد حملات سریع تیم فوتبال فنرباغچه شکل گرفت و اگر آنالیز این بازی استخراج شود این نکته را در خواهیم یافت که مالکیت ما بر زمین و توپ اگر بیشتر از فنرباغچه نبود کمتر از این تیم هم نبود.

وی همچنین اضافه کرد: اکنون تیم ما در یک کلاس بالاتر قرار خواهد گرفت. این شکست چیزی از ارزش‌های تیم من کم نمی‌کند و برای من مهم این بود که بازیکنانم در مقابل بزرگان فوتبال جهان ماجراجویی کنند.

گل محمدی در پایان گفت: نتیجه مایوس کننده نبود و مطمئناً این شکست کمک فراوانی به ما خواهد کرد. بازی تیم جوان من مقابل نانی، دیگو، میرلس، برونو آلوز، فرناندائو و دیگر ملی پوشان فنرباغچه از صربستان، نیجریه، سنگال، اسلوواکی، کرواسی، ترکیه و... بازی بود که کیفیت آنها را ارتقا داد. مطمئناً تیم من اگر می توانست دو بازی بزرگ دیگر شبیه دیدار با فنرباغچه برگزار کند در سطحی به مراتب بهتر قرار می گرفت.

ذوب آهن گل محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر