کد خبر: 289967 A

پس از قهرمانی در تورنمنت چک؛

ایلنا: پس از موفقیت در مسابقات فینال و کسب عنوان قهرمانی از رقابت‌های بین المللی تیر و کمان معلولان، گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

به گزارش ایلنا، ابراهیم رنجبر با ابراز خرسندی از عملکردش در این رقابت‌ها گفت: سطح مسابقات فوق‌العاده بود و شرایط بد جوی نیز کار را برای ما دشوارتر کرده بود اما به لطف خدا توانستم پس از موفقیت در مسابقات مقدماتی و کسب عنوان اول از این دور، با روحیه خوب وارد مسابقات حذفی شوم.

رنجبر خاطرنشان کرد: رقابت‌های مرحله‌حذفی نیز دشوار بود و بعد از پشت سر گذاشتن 5 مرحله و روبرو شدن با 5 حریف، به نشان طلای این رقابت دست پیدا کنم .

ملی‌پوش طلایی تیم تیر و کمان افزود: می‌توانم بگویم بیش از 50 درصد از مواردی که مد نظر کادر فنی بود دست پیدا کردیم و البته باید خاطرنشان کنم این اولین رویداد برون‌مرزی ما با مربی جدید بود و می‌خواستیم تغییرات و اصلاحاتی را که در تکنیک‌ها ایجاد شده در خلال این مسابقات ارزیابی کنیم.

وی در پایان گفت: وظیفه‌ام به عنوان یک کماندار ملی‌پوش عمل به نظرات کادر فنی و به کار بردن تمام تلاش و سعی‌ام است، با این حال در هر رویداد ورزشی شرایط خاصی حاکم است و عوامل دیگری نیز دخیل هستند. با این حال با کسب این مدال، انگیزه‌ام برای کسب سهمیه از مسابقات آلمان بیشتر شده و با تمام توان در آن شرکت می‌کنم و از مردم نیز می‌خواهم برای موفقیت تیم ملی دعا کنند.

تورنمنت بین‌المللی تیروکمان معلولان از 17 تا 22 تیرماه در جمهوری چک در جریان است.

ابراهیم رنجبر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر