کد خبر: 290095 A

دبیر فدراسیون بوکس در گفت و گو با ایلنا:

دبیر فدراسیون ضمن ابراز خرسندی از لژیونر شدن فروتن گل آرا گفت:فروتن در این سال ها عملکرد خوبی داشت و خوشحالم که به حق خودش رسید.

علی دانشمند فرد در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت:از حالا باید به فکر پیشرفت روز به روز بوکس ایران باشیم و در این راه نیازمند توجه و کمک مسئولان ورزش کشور هستیم.

وی افزود:حرکت بوکس ایران رو به جلو است و امیدوارم روزی برسد که بتوانیم چندین بوکسور در مسابقات WSB و APB  داشته باشیم.

دبیر فدراسیون بوکس به اهمیت این رشته در مسابقات بین المللی اشاره کرد و گفت:همه می دانند که بوکس یک رشته المپیکی است و باید به آن توجه ویژه ای داشت.

وی افزود:ما در راه کسب سهمیه المپیک 2016 ریو هستیم و امیدوارم که با نگاه خاص مسئولان به این رشته پرطرفدار بتوانیم چند سهمیه  دیگرالمپیک کسب کنیم.

دانشمند فرد در خصوص اردوی تیم ملی بوکس در اوکراین بیان داشت: بعد از حضور در تورنمنت اسلواکی این دومین برنامه برون مرزی ما با سرمربی جدید است.امیدوارم بتوانیم با شرکت در اینگونه تورنمنت ها و اردوها شرایط را برای موفقیت تیم ملی مهیا کنیم.

وی در پایان به تمجید از عملکرد سرمربی اوکراینی تیم ملی پرداخت و گفت:تا الان که عملکرد وینکوف قابل قبول بوده است.انشا الله در رقابت های قهرمانی آسیا نیز نتایج خوبی را با این مرد اوکراینی بدست آوریم.

المپیک دبیر فدراسیون بوکس گل آرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر