کد خبر: 290206 A

بهترین اسپانسر را انتخاب می‌کنیم؛

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: ما 90 درصد از خواسته های برانکو را در جذب بازیکنان برآورده کرده ایم.

محمدرضا زادمهر در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بر اساس خواسته های برانکو بازیکن گرفتیم و 90 درصد از خواسته های او را برآورده کردیم و تنها 10 درصد باقی مانده که در دفاع چپ و پست مهاجم در حال مذاکره هستیم.

وی افزود: آنچه که مهم است شخصیت برانکو است که بسیار متین و باوقار و فکور است. امیدوارم با فکوری و پشتکار برانکو و تلاش و زحمت بچه ها نتیجه دلخواه پرسپولیس و هوادارانش به دست آید و تیم به جایگاه واقعی اش برسد.

زادمهر ادامه داد: خوشحالم که بر اساس نظر برانکو 90 درصد تیم بسته شده و تیم به اردوی ترکیه رفته و 3 بازی تدارکاتی هم انجام می دهد. از این به بعد به پشتکار برانکو و زحمات بچه ها بستگی دارد و از این طرف هم تعهدات مالی بچه ها است که باید انجام شود تا بازیکنان با آرامش کار کنند. تا این لحظه با چند اسپانسر مذاکره کرده ایم اما هنوز به توافق نرسیده ایم و سعی می کنیم بهترین اسپانسر را جذب کنیم تا به نفع باشگاه باشد.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: مهم ترین مسئله برای تیمی مثل پرسپولیس آرامش و همدلی است. در سال‌های قبل یک سری مشکلات بوده و هنوز هم هست و بحث مالی در این رابطه حرف اصلی و اساسی را می زند. امیدوارم این مسائل حل شود تا بتوانیم در آرامش کار کنیم.

زادمهر در پایان گفت: امید اصلی ما برای قهرمانی پرسپولیس است و پرسپولیس همیشه باید برای قهرمانی جلو برود و غیر از این نمی تواند باشد. باید از شروع لیگ با قدرت کار کنیم و جلو برویم اما تیم های دیگر هم بیکار ننشسته اند. همه ما دنبال یک هدف هستیم و آن هم جبران ناکامی های فصل های قبل است و سعی می کنیم در این فصل بهترین عملکرد را داشته باشیم.

محمد رضا زادمهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر