کد خبر: 290488 A

از سوی کمیته فنی اعلام شد؛

ترکیب تیم ملی دوومیدانی برای حضور در رقابت‌های جام کازانف قزاقستان مشخص شد.

به گزارش ایلنا، 11 ملی پوش به مسابقات دوومیدانی جام کازانف در قزاقستان اعزام خواهند شد تا شانس های خود برای کسب سهمیه المپیک 2016 ریو را به بوته آزمایش بگذارند.

طبق تصمیم فدراسیون دوومیدانی در بخش مردان وحید صدیق در پرش سه گام، کیوان قنبرزاده در پرش ارتفاع، حسن تفتیان در دوی 100 متر، رضا قاسمی (در 100 متر هم رقابت خواهد داشت) و محمد حسین ابارقی در دوی 200 متر، سجاد هاشمی و مهدی زمانی در دوی 400 متر و خلیل ناصری و احمد فرود در دوهای نیمه استقامت نمایندگان کشورمان خواهد بود.

همچنین در بخش بانوان لیلا رجبی دارنده نخستین مدال تاریخ ایران در بازیهای آسیایی (بازیهای آسیایی 2014 اینچئون کره-مدال نقره) در پرتاب وزنه و الناز کمپانی رکورددار ملی دوی 100 متر با مانع در ترکیب تیم ملی قرار گرفتند.

لیلا رجبی که پیش از این به دلیل مصدومیت در رقابتهای قهرمانی و جایزه بزرگ آسیا شرکت نکرده بود، در حال حاضر کازانف را بهترین فرصت برای کسب ورودی المپیک 2016 می داند.

لازم به یادآوری است کیوان قنبرزاده در آخرین رقابت خود در جایزه بزرگ آسیا موفق به تکرار رکورد ملی ( رکورد خودش- 2.26 ) شد و با ورودی المپیک تنها سه سانتیمتر فاصله دارد که این میدان فرصت خوبی است تا او نیز توانایی های خود را برای کسب سهمیه به نمایش بگذارد.

دوومیدانی اسامی ملی پوشان اعزامی به جام کازانف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر