کد خبر: 290587 A

جام جهانی تیراندازی معلولان– کروواسی؛

در آخرین روز از جام‌جهانی تیراندازی، نمایندگان کشورمان در دو ماده P4 و R5 به مصاف حریفان رفتند.

به گزارش ایلنا، ساره جوانمردی، عالیه محمودی و مهدی زمانی که روز یکشنبه در رقابت‌های میکس تیمی تپانچه خفیف بادی 50 متر موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شده بودند، از صبح امروز در مسابقات انفرادی حضور یافتند که با پایان یافتن مرحله نیمه نهایی، عالیه محمودی و مهدی زمانی از راه یابی به فینال بازماندند.

ساره جوانمردی در این مرحله با کسب عنوان اول  از بین 68 ورزشکار، در زمره 8 نفر راه یافته به فینال قرار گرفت و در این رقابت‌ها با کسب امتیاز نهایی 177.2 به عنوان نایب‌قهرمانی و نشان نقره دست یافت. نمایندگان روسیه و ایتالیا عناوین اول و سوم را از آن خود کردند.

بدین ترتیب پرونده رقابت‌های کاروان ایران در بخش تپانچه با کسب یک نشان نقره تیمی در ماده تپانچه بادی خفیف P4، یک نشان طلا تیمی در تپانچه بادی 10 متر P2، یک نشان طلا، یک نشان نقره و یک نشان برنز در بخش انفرادی P2 و یک نشان نقره در بخش تپانچه خفیف ماده P4، بسته شد.

معصومه خدابخشی، آخرین نماینده ایران نیز هم اکنون در رقابت‌های میکس تفنگ بادی 10متر درازکش R5  شرکت کرده است.

رقابت‌های تیراندازی جام جهانی کروواسی، با امتیاز کسب سهمیه مستقیم بازی‌های پارالمپیک ریو، از روز جمعه با حضور 272 تیرانداز از 47 کشور در شهر اوسییک آغاز شد و تا 24 تیر ماه در جریان خواهد بود.

تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین ایران با ترکیب ساره جوانمردی، عالیه محمودی، سمیرا ارم، معصومه خدابخشی، کبری رضایی و مهدی زمانی در این رقابت ها شرکت نموده است

 

ساره جوانمردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر