کد خبر: 290594 A

می‌خواهم قابلیت‌هایم را نشان دهم

هافبک جوان استقلال می‌گوید این فصل می‌خواهد قابلیت‌هایش را در این تیم نشان دهد.

به گزارش ایلنا، بهنام برزای درباره شرایط این تیم در اردوی کردان گفت: تمرینات بدنسازی خوبی را در مجموعه خوب کردان سپری می‌کنیم. ما برای انجام تمرینات بدنسازی به اینجا آمدیم و بخش اعظم تمرینات ما را تمرینات هوازی و بدون توپ تشکیل می‌دهد. امیدوارم این اردو برای پیشرفت ما مناسب باشد تا بتوانیم در نتیجه دل هواداران را شاد کنیم.

وی درباره پیشنهاد اروپایی‌اش افزود: پیشنهاد باشگاه ختافه جدی است و خودم دوست داشتم در تمرینات این تیم شرکت کنم. آنها بازی‌هایم در تیم امید را دیدند و من را پسندیدند اما چون در مسابقات باشگاهی فصل‌گذشته شانس بازی نداشتم درخواست کردند ابتدا در تمرینات آنها شرکت کنم. اگر مظلومی با این پیشنهاد موافقت کند بسیار خوشحال می‌شوم تا به اروپا بروم و اگر باشگاه رضایت بدهد حتما در تمرینات آنها شرکت می کنم.

هافبک مهاجم استقلال درباره اهدافش در فصل جاری تصریح کرد: من با باشگاه استقلال قرارداد دارم و تابع این مجموعه هستم و اگر در استقلال بمانم انگیزه‌های زیادی دارم. فصل گذشته کمتر بازی کردم و همه از من به عنوان کاپیتان تیم ملی امید انتظار زیادی دارند و خودم نیز می‌خواهم در مسابقات قابلیت های خودم را نشان دهم تا دل هواداران استقلال شاد شود.

وی درباره حضور اسماعیلی و چشمی در تیم استقلال اظهار کرد: من و این بازیکنان سال‌هاست کنار یکدگیر هستیم. از تیم ملی نوجوانان تاکنون با یکدیگر بودیم و خیلی خوب همدیگر را می‌شناسیم. اینها بازیکنان خوبی هستند که مطمئنا امسال و آینده نیز می‌توانند به استقلال کمک کنند و باشگاه می‌تواند روی این جوانان برنامه‌ریزی کند.

برازی در پایان درباره تجربه کار با مظلومی گفت: من تا به حال با وی کار نکرده‌ام اما تعریفش را زیاد شنیده‌ام. مظلومی مرد موفق دربی‌هاست و امیدوارم با حضورش قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کنیم.

بهنام برزای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر