کد خبر: 291648 A

اردوی کم حاشیه ای در ترکیه داشتیم؛

سرپرست باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه با ضرغام اسماعیل به تفاهمات خوبی رسیده بودیم گفت: نظر این بازیکن برای حضور در پرسپولیس در آخرین لحظه عوض شد.

به گزارش ایلنا، علی اکبر طاهری در گفتگو با رادیو ورزش درباره زمان بازگشت پرسپولیس از اردوی ترکیه به ایران، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: طبق برنامه تیم روز پنجشنبه از ترکیه به ایران بازخواهد گشت. خوشبختانه اردوی کم حاشیه‌ای داشتیم. این جزو اهداف هیات مدیره و باشگاه است که مسائل حاشیه‌ای را از تیم دور کنیم و فقط به فوتبال بپردازیم. همه چیز در اردو خوب بوده و ما نقطه نظرات و امکانات مورد نظر کادر فنی را مهیا کردیم.

وی درباره جذب بازیکن در پست دفاع چپ و خط حمله و مذاکره با ضرغام اسماعیل عراقی خاطرنشان کرد: کادر فنی برای دفاع چپ هم گزینه داخلی و هم گزینه خارجی مدنظر داشت. بازیکن خارجی یعنی ضرغام اسماعیل سه، چهار سال با باشگاه پلیس عراق قرارداد داشت. البته ما با کارگزار این بازیکن به تفاهماتی رسیدیم و رسما هم درخواست جذب این بازیکن را دادیم ولی نظر ضرغام اسماعیل عوض شد و جواب مثبتی به ما نداد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: برای همین بیشتر نمی توانستیم معطل شویم و  با همکاری برانکو با نفرات دیگر مذاکره کردیم تا در نهایت بازیکن موردنظر را که سابقه کاپیتانی در تیم امید را هم دارد، به خدمت گرفتیم و دفاع چپ را تقویت کردیم. در حال حاضر در یکی، دو پست دیگر بازیکن می‌خواهیم که با نظر برانکو در حال مذاکره هستیم.

طاهری درباره بازگشت مایکل اومانا مدافع کاستاریکایی پرسپولیس هم تصریح کرد: اومانا با ما قرارداد دارد. او به خاطر مسابقات فوتبال در آمریکای لاتین به کاستاریکا بازگشت و باید زودتر به ایران می‌آمد. برای این بازیکن بلیت گرفته‌ایم و یکی، دو روز دیگر به ایران بر می‌گردد. البته یکسری مسائل هست که حل می‌شود. اومانا نظراتی درباره قرارداد فصل قبل خود دارد که از او خواستیم به ایران بیاید و با هم مذاکره کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان درباره خبر روز گذشته اعضای هیات مدیره مبنی بر انتخاب حامی مالی باشگاه تا پایان هفته، گفت: بعضا اخباری اینچنینی می‌آید که نباید جوابگوی آن باشیم! مسئله انتخاب حامی مالی جزو وظایف باشگاه است که باید تعیین شود حالا یا آخر هفته یا امروز.

پرسپولیس علی اکبر طاهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر