کد خبر: 291651 A

مشکل ما دوری از خانواده است؛

مربی تیم ملی بوکس کشورمان گفت: اردوی اوکراین از لحاظ فنی برای ما بی‌نظیر است و تاثیرات آن را در آینده مشخص می شود.

علیرضا استکی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: دو هفته تمرینات سخت و پر فشار را پشت سر گذاشتیم و بچه ها در شرایط ایده آلی قرار دارند.

وی افزود: از لحاظ امکانات شرایط خوبی بر اردو حاکم است و همه چیز طبق برنامه پیش می رود.

استکی ضمن تمجید از سرمربی اوکراینی تیم ملی بوکس گفت: در اوکراین همه وینکوف را قبول دارند و از او به عنوان یک مربی تاثیرگذار یاد می‌کنند.این واقعا برای بوکس کشورمان خیلی خوب است که یک سرمربی بزرگ به کشورمان آمده است.

سرپرست تیم ملی بوکس با بیان این مطلب که تنها مشکل ما دوری از خانواده است، گفت: واقعا دوری دو هفته ای از خانواده برای ما سخت است. در این مدت خیلی دلتنگ خانواده‌های‌مان شده ایم اما چاره ای نیست و باید با این موضوع کنار آمد.

وی درباره دیدار تدارکاتی با تیم ملی اوکراین بیان داشت: پنجشنبه در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی بوکس اوکراین خواهیم رفت.این دیدار برای ما بسیار مفید خواهد بود.

مربی تیم ملی بوکس ادامه داد: فکر می کنم با انجام این دیدار تدارکاتی، سرمربی تیم ملی بوکس کشورمان شناخت بیشتری روی بچه های تیم پیدا کند.

وی درباره زمان بازگشت تیم ملی از اردوی اوکراین اعلام کرد: بامداد یکشنبه هفته آینده (چهارم مرداد) به ایران باز خواهیم گشت.

ایران بازی بوکس تیم ملی سرپرست تیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر