کد خبر: 291858 A

لیگ امسال قابل پیش‌بینی نیست

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت : تلاش می‌کنیم بتوانیم تیم خوبی را راهی لیگ‌برتر نماییم.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت باشگاه پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری اظهار داشت: انگیزه بسیار بالایی برای شروع لیگ برتر پانزدهم داریم و تلاش می‌کنیم در پایان فصل جایگاه مناسبی را به دست بیاوریم.

وی با ابراز رضایت از روند آماده‌سازی تیمش عنوان کرد: آن چیزی که مهم است اینکه ما کار را کمی دیر آغاز کردیم و در راستای جذب بازیکن نیز باید به سرعت کار را پیش می‌بردیم اما با این حال تمرینات نسبتا خوبی را در مشهد برگزار و حالا در مرحله دوم اردوی آماده‌سازی خود در ترکیه هستیم.

مهاجری درباره اردوی تیمش در ترکیه تصریح کرد: خوشبختانه توانستیم اردوی خود را در کمپ‌ گرین‌پارک آغاز کنیم و باید بگویم در این کمپ واقعا شرایط خوبی داریم و تلاش می‌کنیم با انجام تمرینات فشرده بتوانیم تیم را به آمادگی مطلوب و مورد نظر برسانیم.

سرمربی تیم پدیده خراسان اظهار داشت: در طول اردو ٣ بازی تدارکاتی را مدنظر داریم که در بازی اول مقابل تیم چهارم لیگ ترکمنستان به برتری ٤ بر یک رسیدیم و ان‌شالله در طول روزهای آینده نیز با دو تیم از باشگاه‌های ترکیه و عربستان بازی می‌کنیم.

وی افزود: ما در بازی‌های تدارکاتی به هیچ‌وجه به دنبال نتیجه نیستیم و هدف اصلی ما این است که بازیکنان را بتوانیم در شرایط مسابقه قرار بدهیم. به هر حال این تمرینات و بازی را انجام می‌دهیم تا بازیکنان با یکدیگر هماهنگ‌تر شوند و از یکدیگر شناخت پیدا کنند.

سرمربی تیم پدیده خراسان در رابطه با جذب بازیکنانش گفت: خوشبختانه بازیکنان خوبی را تا اینجای کار به خدمت گرفتیم. البته ما از قبل هم بازیکنان با تجربه‌ای همچون روشنگر، ناصحی، غریبی، پراهیچ، نظرزاده و شاکری را کنار بازیکنان جوان دیگر در اختیار داشتیم و به این لیست نفراتی همچون بادامکی، نقی‌زاده و یوسفی را همراه بازیکنان جوان و با انگیزه‌ای مثل احمدی، مرادمند، عباسی ، علیمردانی و ... اضافه کردیم تا در خطوط مختلف با مشکلی روبرو نشویم.

مهاجری ادامه داد: تا اینجا از روند جذب بازیکنان به تیم رضایت دارم ولی همچنان کار ما در نقل و انتقلات ادامه دارد و ان‌شاالله تا زمان پایان نقل و انتقالات برای یکی دو پستی که با مشکل روبرو هستیم بازیکنان ایرانی و یا خارجی جذب خواهیم کرد.

وی درباره پیش‌بینی‌اش از لیگ‌برتر امسال و تیم پدیده گفت: به هر شکل هر فصلی از مسابقات شرایط خاص خود را دارد و نمی‌شود از قبل آن را پیش‌بینی کرد. البته همه تیم‌ها در حال کار و تلاش هستند و ما نیز از این امر جدا نیستیم.

مهاجری ادامه داد: تلاش ما این است بتوانیم تیم خوبی را راهی مسابقات کنیم و ان‌شالله در جایگاه خوبی هم قرار بگیریم.

وی در رابطه با پایان اردوی پدیده در ترکیه نیز گفت: ان‌شاالله شنبه به مشهد بازخواهیم گشت و تا قبل از بازی با پرسپولیس چند جلسه تمرین را در شهر خودمان و کنار هواداران‌ برگزار می‌کنیم تا آماده برگزاری بازی با پرسپولیس شویم.

سرمربی تیم پدیده همچنین به هواداران تیمش اشاره کرد و گفت: بخش زیادی از قدرت تیم مربوط می‌شود به هواداران‌ که همواره در هر شرایطی کنار این تیم بوده‌اند. من با هواداران فوتبال در مشهد و خراسان خاطرات بسیار زیادی را پشت سرگذاشتم و یقین دارم این هواداران امسال هم کنار ما خواهند بود و ما را تنها نخواهند گذاشت. انگیزه‌ای که پدیده از هواداران خود می‌گیرد وصف ناشدنی است و این موضوع امسال بسیار زیاد به ما کمک خواهد کرد.

محمدرضا مهاجری باشگاه پدیده خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر