کد خبر: 291884 A

در جلسه صبح امروز مطرح شد؛

محمود گودرزی و جمعی از معاونان وزارت ورزش و جوانان صبح امروز با حضور در کمسیون اصل 90 مجلس گزارشی از اهم اقدامات این وزارتخانه را به نمایندگان ارایه کردند.

به گزارش ایلنا، وزیر ورزش و جوانان در جمع نمایندگان مردم در کمسیون اصل نود گفت: 8 هدف عمده را از زمان  پذیرفتن این مسئولیت و  رای اعتماد مردم، دنبال کردم و در این مدت حدود 2 ساله توانسته ایم به کمک مجموعه معاونان و مدیران ستادی و استانی و روسای فدراسیون ها اقدامات خوبی را صورت دهیم.

گودرزی توسعه اخلاقی محیط ورزش، توسعه فرهنگی ورزش کشور ، توسعه و ارتقای کمی و کیفی ورزش همگانی و قهرمانی ، توسعه و ارتقای ورزش بانوان ، ساماندهی امور جوانان ، توسعه اقتصادی و زیر ساختی بخش ورزش ، توسعه محیط حقوقی و قانونی و توسعه مدیریت مبتنی بر برنامه محوری و پژوهش کاربردی را از جمله أهداف عمده خود و تیم وزارتی در دولت تدبیر و امید دانست.

در ادامه این نشست نمایندگان کمیسیون اصل نود نیز دغدغه های خود را در مورد مقابله با فساد به خصوص در حوزه فوتبال ، رعایت مبانی فرهنگی و شرعی در ورزش زنان، جلوگیری از ساخت و سازهای بی رویه و بدون محاسبه و پایداری وزیر ورزش و جوانان بر توسعه و تحکیم مبانی اخلاقی و فرهنگی و مبارزه با فساد بیان کردند.

در نشست کمسیون اصل 90، نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، امیررضا خادم معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌ها، شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی، احمدی معاون امور فرهنگی، آموزش و پژوهش، رستمی معاون ساماندهی امور جوانان ، رباب شهریان معاون امور بانوان، به همراه مازیار ناظمی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، عزیزی مدیرکل امور مجلس و شجیع دبیر شورای راهبردی، وزیر ورزش و جوانان را همراهی کردند.

محمود گودرزی کمیسیون اصل 90 مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر