کد خبر: 294108 A

لیگ برتر فوتبال در ایستگاه‌نخست؛

کار تیم‌های تونی و علیمنصور در تبریز گره خورد و گلی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا دو تیم با تساوی به کار خود پایان دهند.

به گزارش ایلنا، در ادامه هفته نخست لیگ‌برتر پانزدهم تیم‌های تراکتورسازی تبریز  و نفت‌تهران در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند که بازی دو تیم گلی در بر نداشت تا دو تیم مدعی لیگ گذشته با تساوی کار خود را در لیگ پانزدهم آغاز کنند.

در این دیدار که قضاوت آن را حسین زرگر با کمک‌های حسن ظهیری و مهدی عالیقدر برعهده دارد تونی اولیویرا و علیرضا منصوریان با توجه به اتفاقات دیدار فینال‌گونه لیگ‌چهاردهم و ماجراهایی که پیش آمد بازی حساسی را پیش رو داشتند که البته هواداران تبریزی استقبال خوبی از این دیدار نکردند و سکوهای خالی یادگار به چشم می‌آمد.

در نهایت این دیدار با وجودی که هر دو تیم موقعیت‌های جسته‌و گریخته‌ای روی دروازه‌ یکریگر ایجاد می‌کردند بدون اینکه گلی از خط دروازه‌ها عبور کند با تساوی بدون گل به پایان رسید تا سهم هر یک از دو تیم فقط یک امتیاز باشد.

ترکیب تراکتورسازی: محمدرضا اخباری، محمد ایران‌پوریان، خالد شفیعی، کاردوسو، سعید آقایی، سینا عشوری، آگوستو سزار، سروش رفیعی، بختیار رحمانی، فرید بهزادی‌کریمی و مهرداد بایرامی

ترکیب نفت‌تهران: علیرضا بیرانوند، سانتوز، سید جلال حسینی، سیامک کوروشی، علیرضا عزت کرامت، وحید حمدی‌نژاد، سعید لطفی(مهدی شیری)، ایمان مبعلی، عیسی آل‌کثیر، وحید امیری و امیرارسلان مطهری

لیگ برتر فوتبال تیم نفت تهران تیم تراکتورسازی تبریز لیگ‌برتر پانزدهم
نرم افزار موبایل ایلنا