کد خبر: 294117 A

نمی‌خواهم از بازیکنان گله‌ کنم

ایلنا: سرمربی پرسپولیس معتقد است تیمش می‌توانست برنده دیدار با پددیه باشد ولی 2 اشتباه بازیکنان پیروزی را از آنها گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست‌خبری پس از توقف‌خانگی مقابل پدیده‌مشهد گفت: قبلا هم گفته بودم که بازی نخست همیشه سخت است با این حال انتظار داشتیم 3 امتیاز را به خود اختصاص دهیم.

وی در ادامه افزود: به بازیکنان تیم تذکر داده بودم که منتظر غافلگیری مقابل حریف باشند و نتیجه‌ای رقم بخورد که انتظارش را نداشیم و متاسفم که نتوانستیم 3 امتیاز این بازی را بگیریم.

برانکو همچنین با بیان اینکه به خاطر هواداران متاسفم که نتوانستیم پیروزی را به آنها هدیه کنیم، متذکر شد: نمی‌خواهم از بازیکنان تیم گله‌ کنم چراکه آنها عالی کار کردند. بازیکنان تمام انرژی خود را گذاشتند و فرصت‌های خوبی داشتیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: نتیجه می‌توانست مساوی نباشد و ما 2 اشتباه بزرگ داشتیم که روی همین اشتباهات 2 گل خوردیم که این اشتباهات برای ما گران تمام شد.

برانکو همچنین تاکید کرد: من باز هم می‌گویم قول‌قهرمانی نمی‌دهم ولی پرسپولیس برای قهرمانی می‌‌جنگد و ما از این هدف کنار نمی‌‌کشیم. اگر  دوست دارید به شما قول بدهم. قول‌دادن کار آدم‌های جدی نیست. کار ما نبرد برای قهرمانی است. تیم ما بهتر بود و باید می‌‌بردیم.

وی در پایان افزود: این تیم پرسپولیس هنوز کار دارد که باید با برنامه‌ریزی‌های بیشتر بتوانیم نقاط ضعف خود را پوشش دهیم تا در ادامه لیگ بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا