کد خبر: 294396 A

بازی پرسپولیس را ندیدم؛

ایلنا: مربی تیم راه‌آهن تاکید کرد که تیم‌های مدعی شرایط و عملکرد خوبی در هفته‌نخست لیگ‌برتر نداشتند.

وحید قلیچ در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به عملکرد این تیم در هفته‌اول لیگ‌پانزدهم گفت: راه‌آهن کمتر از یک هفته تا آغاز مسابقات لیگ فرصت تمرین داشت اما توانست در بازی‌اول مقابل فولاد آن هم در شرایط سخت آب و هوایی تابستان اهواز عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

پیشکسوت‌پرسپولیس اظهار داشت: بازی 2 بر صفر برده ما، تنها به خاطر اشتباهات فردی به تساوی کشیده شد اما باز هم از نتیجه بازی ناراضی نیستیم. بازیکنان ما تلاش کردند و خیلی خوب توانستند با یکدیگر و زمین هماهنگی ایجاد کنند. در کل بازی خوبی بود. ما آمادگی، امکانات و تماشاگران فولاد را نداشتیم اما توانستیم قوی ظاهر شویم.

وی تصریح کرد: بازیکنان هنوز از لحاظ تاکتیکی  کار دارند و هنوز فرصت دارند تا خود را از این بالاتر بکشند اما از نظر دوندگی و پرس بسیار قوی خود را نشان دادند.

این پیشکسوت پرسپولیس در پایان درباره نمایش شاگردان برانکو در نخستین دیدار لیگ‌پانزدهم خاطرنشان کرد: به جز بازی راه‌آهن که حضوری دنبال کردم تنها فرصت دیدن یکی - دو بازی دیگر را داشتم. بازی‌ها در حد متوسط بود و تیم‌های مدعی قهرمانی از جمله پرسپولیس و استقلال در هفته‌نخست شروع چشمگیری نداشتند.

تیم فوتبال راه‌آهن وحید قلیچ
نرم افزار موبایل ایلنا