کد خبر: 294566 A

سرمربی تیم ملی نوجوانان جودو:

سرمربی نوجوانان جودو معتقد است نفراتی که برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان انتخاب شدند، بهترین جودوکاهای حال حاضر کشورند.

به گزارش ایلنا، عطا عباس‌نژاد با بیان این مطلب اظهار داشت:از اردیبهشت ماه امسال در اردو به سر می‌بریم و تمرینات منظمی را تا به امروز پشت سر گذاشته‌ایم.

وی افزود:یک ماه را به دلیل امتحانات بچه ها از دست دادیم اما بلافاصله پس از آن اردوها را شروع کردیم و با شرایط ایده آلی راهی مسابقات قهرمانی جهان بوسنی خواهیم شد.

وی با تاکید بر اینکه تیم ملی جودو نوجوانان  در هیچ اردوی خارج از کشوری حضور نداشته است گفت:به دلیل فصل امتحانات ملی پوشان و همچنین محدودیت های مالی فدراسیون جودو قید حضور در اردوهای خارجی را زدیم و با تمام توان تمرینات را کشور عزیزمان پیگیری کردیم.

سرمربی تیم ملی نوجوانان ضمن تمجید از دستیار کره ای خود ادامه داد:بازیکنان خود را طبق کارایی فنی اولویت بندی کردیم و سه نفری که برازنده ی حضور در رقابت های جهانی بودند را برگزیدیم.ما تیم خوبی داریم و امیدوارم که دست پر از آزمون جهانی خارج شویم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا طرح گلخانه ای در تیم ملی نوجوانان هم پیاده می شود گفت:خیر،ما برای مسابقات قهرمانی آسیا با تیم کامل اعزام خواهیم شد.در قاره آسیا شرایط به گونه ای است که رقابت های قهرمانی جهان قبل از آسیایی برگزار می شود و نمی توان برای حضور در پیکارهای جهانی ریسک کرد.

عباس نژاد در خصوص شایعات مبنی بر جدایی رستگار از فدراسیون جودو اظهار داشت:من به این مسایل کاری ندارم و به عنوان مربی فقط تمرکز خود را روی تمرینات و مسابقات می گذارم.البته ناگفته نماند که رییس فعلی فدراسیون جودو برای اعزام ما به مسابقات جهانی از هیچ تلاشی دریغ نکرد.

تیم ملی نوجوانان جودوی کشور با ترکیب  ابوالفضل محمودی در وزن 55-کیلوگرم، جواد مرادی در وزن 73-کیلوگرم و حمیدرضا ملک‌زاده در وزن 90-کیلوگرم و با هدایت عطا عباس‌نژاد فردا(دوشنبه) راهی بوسنی محل برگزاری مسابقات قهرمانی جهان نوجوانان خواهند شد.

 

بوسنی جودو رقابت تیم ملی نوجوانان مسابقات قهرمانی جهان
نرم افزار موبایل ایلنا