کد خبر: 294708 A

پیمان اکبری:

ایلنا: سرمربی تیم ملی والیبال ب ایران با اشاره به گلایه برخی بازیکنان از انتقادها به نحوه گزینش اعضای تیم ملی والیبال ب، گفت: این طور نباشد که برخی از بیرون بگویند لنگش کن و در شرایط مسابقه با انتقادهای خود روحیه تیم ملی را خراب کنند.

به گزارش ایلنا، "پیمان اکبری"، سرمربی تیم ملی والیبال ب ایران پس از پیروزی سه بر صفر مقابل چین تایپه، گفت: من قبلا هم گفتم بازی مقابل این تیم آسان نیست من در بازی‌های مختلف نمایش این تیم را دیده‌ام. آن‌ها در مسابقات زیر 23 سال آسیا و دانشجویان جهان خیلی خوب کار کردند اما به نظرم امروز نتوانستند بازی همیشگی خود را انجام دهند. دلیلش هم این بود که ما بازی خوبی انجام دادیم و با سرویس‌های خوب خود اجازه بازی سرعتی را به تیم حریف ندادیم همین موضوع موجب شد به بازی بلند روی بیاورند و در توپ‌های بلند بتوانیم آن‌ها را مهار کنیم.

وی افزود: این بازی برای ما شش امتیاز داشت زیرا تکلیف صدرنشین را مشخص کرد. قطعا در بازی‌های بعدی هم برای برد مقابل تایلند و کره جنوبی به میدان می‌رویم. برای بازی هریک از این دو تیم هم برنامه ویژه‌ای داریم.

سرمربی تیم ملی والیبال ب ایران با اشاره به گلایه‌های "حمزه زرینی"، کاپیتان تیم در نشست خبری، گفت: شاید یک‌سری که هرگز تجربه حضور در نیمکت تیم ملی را نداشتند انتقادهایی را مطرح می‌کنند که فقط روحیه تیم را خراب می کنند. البته ما انتقادهای آن‌ها را می‌پذیریم و به آن‌ها احترام می‌گذاریم اما این درست نیست که برخی گلایه‌هایی مطرح کنند و موجب کاهش روحیه ملی‌پوشان شوند. ترکیب بازیکنان فعلی انتخاب من و آقای کواچ سرمربی تیم ملی بزرگسالان است. فکر نمی‌کنم بعد از تصمیم کواچ برای تعیین اعضای تیم ملی حرف و حدیث‌ها درباره انتخاب بازیکنان جایی داشته باشد.

وی در پایان گفت:‌ خواهش من این است که از تیم ملی حمایت کنیم و اجازه ندهیم با این حرف‌ها برای بازیکنان مشکل پیش بیاید این طور نباشد که برخی از بیرون بگویند لنگش کن.

تیم ملی والیبال ایران پیمان اکبری
نرم افزار موبایل ایلنا