کد خبر: 295865 A

والیبال قهرمانی مردان آسیا - تهران

سرمربی تیم ملی والیبال کره جنوبی گفت: هدف ما حضور در جمع 4 تیم اول این مسابقات بود که به هدف‌مان نرسیدیم.

به گزارش ایلنا، یونهکوان موون پس از شکست مقابل چین‌تایپه و از دست‌دادن مقام ششمی آسیا حاضر به مصاحبه در نشست خبری نشد اما با تلاش پارک کی وون سرپرست تیم بعد از چند دقیقه به تاخیر به جمع خبرنگاران آمد.

وی گفت: هدف ما حضور در جمع 4 تیم اول این مسابقات بود و پس از آن‌که برابر ژاپن شکست خوردیم و حذف شدیم دیگر انگیزه‌ای برای این مسابقه نداشتیم. بی‌انگیزگی باعث شد تا بازیکنان در این مسابقه تلاش چندانی نکنند. همچنین بازیکنان ما از لحاظ فیزیکی دیگر انرژی نداشتند.

کره جنوبی با عنوان و نتیجه‌ای که در این مسابقات کسب کرد شاید نتواند در مسابقات انتخابی المپیک شرکت کند. سرمربی این تیم در این‌باره اظهار کرد: ما از شانس‌مان استفاده خواهیم کرد. می‌دانیم برای رسیدن به المپیک راه بسیار دشواری پیش رو داریم اما هنوز یک‌سال زمان داریم و تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد.

یونگمین کوان کاپیتان کره جنوبی نیز در نشست‌خبری عنوان کرد: مسابقه بسیار سنگینی بود. از مسابقه شب‌گذشته خسته بودیم و نتوانستیم برابر سرعت تایپه‌ای‌ها مقاومت کنیم.

تیم ملی والیبال کره جنوبی با شکست 3 بر یک برابر تیم ملی والیبال چین‌تایپه ضعیف ترین نتیجه در طول تمام دوره‌های مسابقات والیبال قهرمانی آسیا را کسب کرد.

والیبال والیبال مردان آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا