کد خبر: 295875 A

لیگ‌پانزدهم در ایستگاه‌دوم؛

استقلال اهواز موفق شد در اهواز دومین شکست را به تیم سیاه‌جامگان مشهد تحمیل کند تا شاگردان خطیبی شروع ناامید کننده‌ای داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در ادامه هفته دوم لیگ‌پانزدهم از ساعت 19:30 تیم‌های استقلال‌اهواز و سیاه‌جامگان‌مشهد در ورزشگاه تختی‌اهواز به مصاف رفتند که اهوازی‌ها این دیدار را با یک گل به سود خود رقم زدند.

ترکیب استقلال اهواز: پرویز کریمی، محسن حمیدی، محمد اسماعیل نظزی، سعید سالارزاده، سعید قزل، مبین میردورقی، طالب ریکانی، محمد غلامی، سید علی حسینی، عادل کلاه‌کج، غلامعباس آشوبی

ترکیب سیاه‌جامگان مشهد: محسن فروزان، امیر تیزرو، سید میثم حسینی، میلان یووانویچ، احمد امیر کامدار، محسن دلیر، امید سینک، علیرضا نقی‌زاده، بابک مرادی، بهروز افشار فروغی و غلامرضا عنایتی

شاگردان سیاوش بختیاری‌زاده هفته گذشته مقابل صبای‌قم با تساوی کار را آغاز کردند ولی سیاه‌جامگان با هدایت رسول خطیبی در مشهد مقابل استقلال‌تهران تن به شکست داد تا دو تیم با یک و بدون امتیاز به مصاف هم بروند.

قضاوت این دیدار را امید سعیدفر با کمک‌های حمید سبحانی و مهدی شفیعی برعهده دارد.

رد این دیدار محمد غلامی دقیقه 50 از روی نقطه پنالتی موفق شد تک گل تیمش را به ثمر برساند تا سیاه‌جامگان دومین شکست را هم پذیرا باشد.

شاگردان بختیاری زاده هم با این برد 4 امتیازی شدند تا به جمع مدعیان هفته های نخست بپیوندند.

 

 

 

تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد استقلال اهواز لیگ پانزدهم
نرم افزار موبایل ایلنا