کد خبر: 296231 A

سازمان بازرسی خبر داد؛

سازمان بازرسی کل کشور از استقرار 6 هیات بازرسی در وزارت ورزش و جوانان خبر داد.

به گزارش ایلنا، یک هیات بازرسی در وزارت ورزش و جوانان به منظور بررسی عملکرد فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی که از هشتم تیرماه مستقر شده است تا چهارم شهریورماه سال جاری به کار خود در این وزارتخانه ادامه می دهد.

چنانچه کارکنان و شهروندان در خصوص عملکرد و اقدامات این دستگاه اجرایی شکایت یا اعلاماتی دارند می توانند به هیات بازرسی مستقر مراجعه و یا با شماره تلفن گویای 136 و یا با شماره تلفن 7- 44016415 تماس برقرار کنند.

بر اساس این گزارش، همچنین هیات بازرسی امور ورزش و جوانان از 20 تیرماه تا 17 شهریور به منظور بررسی عملکرد شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در خصوص ساخت استادیوم 40 هزار نفری در مجموعه ورزشی آزادی، مستقر است.

چنانچه کارکنان و شهروندان در خصوص عملکرد و اقدامات این دستگاه اجرایی شکایت یا اعلاماتی دارند می توانند به هیات بازرسی مستقر مراجعه و یا با شماره تلفن گویای 136 و یا با شماره تلفن 22663595 تماس بگیرند.

این گزارش افزود: سازمان بازرسی کل کشور هیات بازرسی امور ورزش و جوانان را از 20 تیرماه تا 11 آذرماه سال 94 در وزارت ورزش و جوانان مستقر کرده است و چنانچه کارکنان و شهروندان در خصوص عملکرد و اقدامات این دستگاه اجرایی شکایت یا اعلاماتی دارند می توانند به هیات بازرسی مستقر مراجعه و یا با شماره تلفن گویای 136 و یا با شماره تلفن 22662315 یا 22660913 تماس بگیرند.

همچنین سامانه رسیدگی به شکایات سازمان بازرسی کل کشور به نشانی اینترنتیhttp://shekayat.bazresi.ir آماده دریافت شکایات و اعلامات شهروندان در این زمینه است.

براساس این گزارش ، هیاتی جهت بررسی اعتبارات ورزش همگانی و نحوه هزینه کرد این اعتبارات طی سال های 92 و 93، هیاتی دیگر به منظور بررسی چگونگی نظام برنامه ریزی و تحقق اجرای برنامه ها و یک هیات دیگر هم به منظور بررسی عملکرد مالی فدراسیون فوتبال در این وزارتخانه مستقر است.

این گزارش افزود: سازمان بازرسی کل کشور هیات های بازرسی خود را در صندوق ذخیره فرهنگیان در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور، صندوق رفاه دانشجویان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مستقر کرده است.

سازمان بازرسی کل استقرار 6 هیات بازرسی
نرم افزار موبایل ایلنا