کد خبر: 296382 A

باید دقت ویژه‌ای روی داوران داشته باشند

ایلنا: مدیرعامل استقلال با ابراز تعجب از کارت زرد ابراهیمی می‌گوید هیچ‌ جای دنیا بابت خوشحالی مقابل دوربین‌های عکاسی بازیکنی کارت نمی‌گیرد.

به گزارش ایلنا، بهرام افشارزاده با اشاره به 17مرداد روز خبرنگار، این روز را به همه خبرنگاران به‌خصوص خبرنگاران ورزشی‌ تبریک گفت و اظهار داشت: خبرنگار، وجدان بیدار جامعه است. به‌عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال وظیفه خود می‌دانم 17مرداد را به همه خبرنگاران و اهالی‌رسانه تبریک بگویم. برای این قشر زحمتکش آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم خداوند به همه رسانه‌ها عمر با برکت عطا کرده و از دست‌رفتگان این قشر را هم شامل رحمت خود گند.

افشارزاده در ادامه به دیدار استقلال و ملوان اشاره کرد و گفت: این پیروزی را به کلیه بازیکنان، اعضای کادر فنی و مسئولان باشگاه تبریک می‌گویم. استقلال مسابقه با ملوان هم مثل دیدار با سیاه‌جامگان بسیار باطراوت، سرزنده، منظم، تاکتیکی و هدفمند بازی کرد. هر چند تیم هنوز کامل نشده و تعدادی مصدوم و محروم داریم، پروپیچ هنوز نرسیده و خسرو حیدری هم تازه به تمرینات اضافه شده اما استقلال فوتبال زیبایی به نمایش گذاشت. اطمینان دارم استقلال، تنها همین روند را حفظ می‌کند، بلکه روز به روز بهتر هم می‌شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال به قدردانی از هواداران این تیم پرداخت و افزود: باید یک خسته نباشید جانانه به هواداران استقلال بگویم. آنهایی که به ورزشگاه آزادی آمدند، برای تیم سنگ‌تمام گذاشتند. نه‌تنها در طول بازی، بلکه پس از به صدا درآمدن سوت پایان مسابقه هم حمایت‌های کم‌سابقه و کم‌نظیر هواداران ادامه داشت که بدون‌تردید این حمایت‌ها، در افزایش روحیه کلیه اعضای تیم و کمک به بهتر شدن استقلال، اثر مستقیم خواهد داشت. من دست تک‌تک هواداران را می‌فشارم و ازه همه حامیان استقلال دعوت می‌کنم با حضور در بازی‌های بعدی تیم، ورزشگاه را مملو از جمعیت کنند.

افشارزاده در ادامه درباره داوری این به سایت رسمی باشگاه گفت: استقلال در هر دو دیدار با سیاه‌جامگان و ملوان، مقتدرانه به پیروزی رسید. بازیکنان نه‌تنها 2گل زدند، بلکه چندین موقعیت گلزنی دیگر هم داشتند که با بدشانسی از دست رفت. حالا که تیم برده، می‌خواهم این حرف‌ها را بزنم. استقلال هر 2 بازی از داوری زیان دید. هر چند اشتباهات سهوی داور تأثیری در برد تیم ما نداشت اما انتظار قضاوت‌های بهتری دارم.

وی متذکر شد: اسدی و تاج، از افراد کاربلد و فوتبالی ما هستند و باید دقت ویژه‌ای روی عملکرد داوران داشته باشند. در مسابقه روز جمعه با ملوان، داور بازی کارت زردهای بی‌دلیل به بازیکنان ما داد. دلیل اخطارهایی که داور به بازیکنان ما داد چه بود؟ مگر استقلال چند خطا کرد که بخواهد 4کارت زرد هم بگیرد؟ گل‌استقلال به چه دلیل مردود اعلام شد؟ کجای دنیا به خاطر خوشحالی مقابل دوربین‌های عکاسی، به بازیکن کارت می‌دهند؟

افشارزاده در پایان افزود: استقلال تیم بزرگ و پرطرفداری است و هواداران از ما انتظار دارند پیگیر حقوق تیم باشیم. از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و کمیته‌داوران می‌خواهم نظارت ویژه‌ای روی انتخاب و عملکرد داوران بازی‌های استقلال داشته باشند. برگزاری مسابقات لیگ کار پرزحمتی است و ما قدردان این زحمات هستیم اما انتظار هم داریم داوری‌های باکیفیتی ببینیم.

باشگاه استقلال بهرام افشارزاده
نرم افزار موبایل ایلنا