کد خبر: 296500 A

در دیدار با صبور صورت گرفت

وزیر ورزش در نشست با مسئولان فدراسیون سه‌گانه قول داد در صورت گشایش در بودجه وزارت توجه بیشتری نسبت به این رشته صورت بگیرد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت فدراسیون ورزش سه‌گانه، محمود گودرزی در نشستی با محمدعلی صبور رئیس فدراسیون ورزش سه‌گانه و عزیز شلال‌نژاد دبیر، مهدی گودرزی نایب رئیس، عبدالمهدی نصیرزاده رئیس کمیته آموزش، مهرانگیز حسین‌جمال نایب‌رئیس امور بانوان و رئیس کمیته فرهنگی، خلیل الله غزنچایی مربی تیم ملی مردان و زهرا بهشتی‌راد مربی تیم ملی سه‌گانه بانوان، ضمن تقدیر از اقدامات به‌ عمل آمده توسط فدراسیون اعلام کرد باید تلاش بیشتری برای کسب مدال و ارتقای رده انفرادی در مسابقات قهرمانی آسیا انجام گیرد که البته این موضوع مستلزم برنامه‌ریزی درست به صورت گلخانه‌ای است.

گودرزی همکاری فدراسیون‌های ورزش سه‌گانه، شنا، دوچرخه‌سواری و دوومیدانی را بسیار مهم تلقی کرد و گفت: نیاز است فدراسیون سه‌گانه هماهنگی لازم با دیگر فدراسیون‌ها از جمله فدراسیون شنا، دوچرخه‌سواری و دوومیدانی و همچنین نهادهای مرتبط مثل شهرداری‌ها و وزارت‌نیرو به منظور بهره‌گیری از امکانات و دریاچه‌های تحت اختیار آنها برقرار و تفاهم‌نامه‌ای منعقد کند تا بدین طریق بتوان بخشی از نیازهای ضروری این رشته المپیکی را برطرف کرد.

وزیر ورزش اظهار داشت: با توجه به وضعیت بودجه وزارت و اینکه ما کل فدراسیون‌ها را به یک چشم نگاه می‌کنیم و فرقی بین آنها قائل نیستیم، بنابراین در صورت گشایش در بودجه به این ورزش المپیکی توجه بیشتری خواهیم کرد.

پیش از سخنان وزیر ورزش، محمد علی صبور رئیس فدراسیون ورزش سه‌گانه، ضمن تشکر از گودرزی و معاونان وی که در دو سال اخیر توجه مناسبی نسبت به این ورزش داشتند، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در بخش ساختار سازمانی، مسابقات قهرمانی داخلی و بین‌المللی، ورزش همگانی و اقدامات فرهنگی صورت گرفته و در دست اقدام در فدراسیون از بدو تاسیس تاکنون ارائه کرد. سپس گودرزی نایب رئیس فدراسیون در رابطه با اقدامات انجام شده در بعد علمی و تدوین چشم‌انداز 20 ساله و همچنین عملیاتی کردن طرح استعدادیابی در استان های مستعد مطالبی را مطرح کرد.

بعد از گودرزی، مهرانگیز حسین‌جمال نایب‌رئیس امور بانوان و رئیس کمیته فرهنگی راجع به به فعالیت‌های ورزش بانوان و اقدامات فرهنگی به‌عمل آمده صحبت کرد. نصیرزاده رئیس کمیته آموزش، نفر بعدی بود که در مورد فعالیت‌های آموزشی و طرح‌های در دست اقدام مسائلی را ارائه نمود. زهرا بهشتی راد مربی تیم ملی بانوان نیز در ادامه از وضعیت، مشکلات و محدودیت‌های تمرینی تیم‌های ملی بانوان دوگانه کار و لزوم توجه بیشتر به بانوان صحبت کرد و خلیل الله غزنچایی مربی تیم ملی آقایان نیز گزارشی از وضعیت مسابقات و اردوهای تیم ملی و ضرورت توجه بیشتر به این ورزش المپیکی مطالبی را بیان کرد.

در این نشست بهرام افشارزاده مشاور عالی وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی در شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان نیز حضور داشت.

وزیر ورزش ورزش سه‌گانه
نرم افزار موبایل ایلنا