کد خبر: 296569 A

در دیدار دوستانه

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دیداری دوستانه و تدارکاتی موفق به شکست چین شد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال نوجوانان که از 15 مردادماه برای حضور شایسته در رقابت‌های جهانی در آرژانتین به سر می‌برد، در دیداری دوستانه برابر تیم ملی نوجوانان چین با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید.

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران درباره این دیدار گفت: توانستیم در این مسابقه تدارکاتی عملکرد بازیکنان را به خوبی ارزیابی کنیم و خوشبختانه از شرایط موجود در تیم و وضعیت‌فنی و تاکتیکی آنها راضی هستیم.

محمد وکیلی افزود: این دیدار در شرایطی برگزار شد که جمعیت زیادی برای تشویق تیم ملی چین به سالن آمده بودند و بازیکنان در شرایطی شبیه به مسابقات رسمی برنامه‌های تاکتیکی را اجرا کردند.

چهاردهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان از 23 مردادماه به میزبانی آرژانتین آغاز می‌شود و به مدت 10 روز پیگیری خواهد شد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در گروه C دور مقدماتی این رقابت‌ها با تیم‌های لهستان، چین تایپه، شیلی و بلغارستان رقابت خواهد کرد. ملی‌پوشان ایران پس از استراحت در روز نخست مسابقات (23 مردادماه)، از روز دوم دیدارهای خود را آغاز می‌کنند.

شاگردان محمد وکیلی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان در روزهای شنبه تا سه‌شنبه(24 تا 27 مردادماه) به ترتیب به مصاف تیم‌های لهستان، شیلی، چین تایپه و بلغارستان می‌روند.

والیبال نوجوانان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا