کد خبر: 298221 A

به انتقادات توجهی نمی‌کنیم؛

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: با شکست استقلال اهواز باخت به ذوب آهن را جبران می کنیم.

سیروس دین محمدی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بعد از یک باخت انتقادات زیادی علیه استقلال مطرح شد اما اعتقاد دارم باید تمرکزمان را روی بازی های خودمان بگذاریم و به همین دلیل به انتقادات توجه نمی کنیم. انشالله استقلال اهواز را می بریم و باخت قبلی را جبران می کنیم. به هر حال کسانی که انتقاد می کنند نظر خاص خودشان را دارند و باید به نظر آنها احترام بگذاریم.

وی افزود: این هفته بازی سختی مقابل استقلال اهواز در خانه این تیم داریم چون هم گرمای هوا مشکل ساز است و هم استقلال اهواز تیم خوبی است. باید تمرکزمان را بالا ببریم تا این بازی را ببریم. آب و هوای اهواز قطعا ما را اذیت خواهد کرد اما قبول کنیم که هر استان آب و هوای خاص خودش را دارد و باید با سختی ها مقابله کنیم تا نتیجه بگیریم.

دین‌محمدی تاکید کرد: استقلال اهواز تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد اما ما هم استقلال هستیم و روی ما حساب می کنند و انشالله بتوانیم برنده بازی شویم.

دین محمدی در پایان گفت: امسال هدف ما قرار گرفتن در بالای جدول و گرفتن سهمیه آسیایی است. به هر حال این تیم 2 سال خوب نبوده و نتیجه نگرفته و هواداران انتظار دارند و انشالله بتوانیم دل آنها را شاد کنیم. ما امسال دنبال بالای جدول هستیم و نیم نگاهی هم به قهرمانی داریم.

سیروس دین محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا