کد خبر: 298301 A

آسیب‌دیدگی موسوی جدی نیست؛

ایلنا: سرمربی تیم ملی والیبال گفت: کار سختی در مسابقات جام‌جهانی پیش رو داریم و از الان نمی‌توانیم نتایج این رقابت‌ها را پیش‌بینی کنیم.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ پس از آخرین تمرین تیم ملی پیش از اعزام به جام واگنر گفت: تیم ما باید طی 15 روز در 11 مسابقه شرکت کند و این کار بسیار سختی است. بهتر است اجازه دهیم بازی‌ها تمام شود و سپس درباره نتایج آنها صحبت کنیم، چراکه از الان نمی‌شود کسب سهمیه را پیش‌بینی کرد.

وی ادامه داد: بازیکنان من برای کسب سهمیه‌المپیک در جام جهانی به سختی تلاش کرده‌اند اما اگر این مهم عملی نشد، برای سال‌آینده هنوز فرصت برای ایران باقی است. آماده‌سازی روزهای پایانی همیشه بسیار دشوار است و من از این نظر بازیکنانم را درک می‌کنم.

سرمربی تیم ملی والیبال درباره اهمیت حضور در جام واگنر عنوان کرد: تیم‌هایی که امسال در این جام حاضر می‌شوند، اعتبار مسابقات را بالاتر برده‌اند. همچنین لهستان تیمی که قهرمان جهان شده ما را به این تورنمنت دعوت کرده و قهرمان لیگ‌جهانی یعنی فرانسه هم در آن شرکت می‌کند.

کواچ در پاسخ به سئوالی درباره مصدومیت محمد موسوی گفت: آسیب‌دیدگی موسوی جدی نیست و برای مسابقات در ترکیب تیم قرار می‌گیرد. برای یک بازیکن 30 ساله که 15 سال والیبال بازی می‌کند، چنین مصدومیت‌هایی طبیعی است.

سرمربی تیم ملی والیبال درباره تیم ملی ب هم اظهار داشت: فیاضی بازیکن خوبی است که من او را انتخاب کرده‌ام و خوشبختانه فعلا از نظر سنی فرصت بازی دارد. شریفات دیگر گزینه من هم با 27 سال سن مهره خوبی محسوب می‌شود. البته ما طی آنالیز بازیکنان تیم ب موذن را هم انتخاب کرده بودیم که متاسفانه 5 روز پیش از مسابقات آسیب دید. درباره حمزه زرینی هم باید بگویم که او تاریخ والیبال ایران است و ما وظیفه داریم به او میدان دهیم.

تیم ملی والیبال ایران امشب براى شرکت در جام واگنر راهی لهستان می شود. سیزدهمین دوره مسابقات والیبال«هوبرت‌جرزی واگنر» از روز شنبه 31 مردادماه با حضور 4 تیم ایران، لهستان، فرانسه و ژاپن آغاز می‌شود.

اسلوبودان کواچ جام واگنر لهستان
نرم افزار موبایل ایلنا