کد خبر: 298304 A

پورحسن خبرداد:

تیم هیات والیبال قزوین به دلیل استفاده از بازیکن صغر سنی در مسابقات والیبال قهرمانی کشور جوانان دسته یک،تعلیق شد و تا اطلاع ثانوی اجازه حضور در رقابت های قهرمانی کشور را ندارد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی کشور رده سنی جوانان در دسته یک که با حضور ۱۰ تیم به میزبانی تبریز پیگیری می‌شد، امروز دوشنبه با 2 مسابقه در مرحله نهایی به پایان رسید.

رییس سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: به دلیل تخلف تیم قزوین که به 4 تیم مرحله نهایی راه یافته بود، نتایج 2 مسابقه مرحله نهایی اعلام نمی‌شود تا کمیته انضباطی نشست خود را درباره این مسابقات اعلام کند.

منوچهر پورحسن افزود: در مرحله نهایی مسابقات والیبال قهرمانی کشور رده سنی جوانان در دسته یک تیم های آذربایجان شرقی و قزوین برای عنوان سومی در دیدار رده بندی به مصاف هم رفتند و تیم های توابع تهران و تهران نیز برای کسب عنوان قهرمانی با هم مسابقه دادند.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه تیم قزوین از دو بازیکن صغر سنی در این رقابت ها استفاده کرده است، فعلا هیات والیبال قزوین تعلیق می شود و پس از تشکیل نشست کمیته انضباطی و تصمیم گیری درباره این تیم و دو بازیکن متخلف، نتایج نهایی مسابقات قهرمانی کشور رده سنی جوانان دسته یک اعلام خواهد شد.

یونس حسن زاده به عنوان نماینده فدراسیون والیبال نظارت بر این رقابت ها را که به میزبانی تبریز برگزار شد، بر عهده داشت.

تیم هیات والیبال قزوین والیبال قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا