کد خبر: 298372 A

پس از بازدید از تمرینات ووشو؛

ایلنا: معاون وزیر ورزش گفت: ووشو از رشته‌ها و فدراسیون‌های موفق محسوب می‌شود که نتایج خوبی کسب کرده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روایط عمومی فدراسیون ووشو، نصراله سجادی عصر امروز در بازدید از تمرین آماده‌سازی تیم ملی ووشوی بزرگسالان تصریح کرد: حضور در اردوی تیم‌های ملی رشته‌های مختلف را از وظایف خود می‌دانم.

وی افزود: در همین راستا بازدید از تمرینات تیم‌های ملی مختلف را در برنامه‌های خود گنجانده‌ام تا با مسئولان فدراسیون‌ها، مربیان و ورزشکاران صحبت کرده و مشکلات و شرایط آنها را جویا شوم. در همین راستا سعی کرده‌ایم اگر مشکل وجود دارد آن را تا حد امکان برطرف کنیم.

وی درباره حضورش در اردوی تیم ملی ووشو گفت: ووشو همواره در بازی‌های آسیایی برای ورزش‌ایران مدال‌آور بوده و اکنون نیز مسابقات قهرمانی جهان را پیش روی دارد که برای آنها آروزی موفقیت می‌کنم.

سجادی خاطرنشان کرد: ووشو از ورزش‌هایی است که علاوه بر بخش‌مردان در بخش زنان نیز نتایج بسیار خوبی کسب می‌کند. زنان ووشوکار به خوبی توان ورزشکاران محجبه در میادین بین‌المللی را به اثبات رسانده و از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند که این موفقیت ثمره نگاه یکسان وزارت‌ورزش و همچنین مسئولان فدراسیون ووشو به دو بخش مردان و زنان است.

وی با اشاره به اینکه فدراسیون ووشو مسوولان کاربلدی دارد، گفت: هرگاه تمرینات تیم ملی را از نزدیک تماشا کرده‌ام، جدیت را نزدیک ووشوکاران دیده‌ام. ووشو رشته بسیار سختی است که مردم از آن توقع مدال‌آوری دارند. ووشوکاران تلاش کنند تا دوران قهرمانی پربار برای خود و کشورشان داشته باشند.

سجادی ادامه داد: اوایل هفته نیز در اردوی تیم اسکواش جوانان حضور یافتم که آنها از این مساله بسیار خوشحال بودند و پیش ازآن نیز رکوردگیری وزنه‌برداری را در چالوس از نزدیک تماشا کردم.

وی درباره عملکرد احتمالی ورزش‌ایران در المپیک 2016 عنوان کرد: از هم اکنون نمی‌توان پیش‌بینی کرد چراکه بسیاری از رشته‌ها در تلاش برای کسب سهمیه هستند و پس از آن کار ما در مدال‌آوری شروع می‌شود که در این راستا روی برخی رشته‌ها چون کشتی، تکواندو، وزنه‌برداری و دوومیدانی حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم.

علی‌نژاد: حضور مسئولان قوت قلب ورزشکاران است

رییس فدراسیون ووشو با قدردانی از حضور سجادی در تمرین تیم ملی ووشوی بزرگسالان ایران گفت: حضور مسوولان موجب قوت قلب ورزشکاران و انگیزه بیشتر آنان برای کسب موفقیت می شود.

مهدی علی‌نژاد در جریان بازدید معاون وزیر از تمرین تیم ملی ووشو تصریح کرد: هرگاه مشکلی داشته باشیم در دفتر سجادی حضور یافته و آن را مطرح می‌کنیم و اینکه وی همیشه پذیرای ما هستند، یک نکته مثبت تلقی می‌شود.

وی افزود: از معاون وزارت‌ورزش ممنون هستم در اردوی تیم ملی ووشو حضور یافت و با ورزشکاران و مربیان برای دقایقی به صحبت پرداخت و روند آماده‌سازی آنها را جویا شد. همین مساله انگیزه ووشوکاران ایران را افزایش می‌دهد. بدون‌تردید این بازدیدها از رشته‌های مختلف موجب رونق ورزش کشور می‌شود.

ایران مردان معاون وزارت ورزش و جوانان مسابقات قهرمانی جهان
نرم افزار موبایل ایلنا