کد خبر: 298373 A

دیدار حسین‌زادگان و مشحون؛

احمد حسین‌زادگان با حضور در فدراسیون‌بسکتبال، تفاهم‌نامه همکاری مشترکی را با محمود مشحون ریاست این فدراسیون امضا کردند

به گزارش ایلنا، در این دیدار ضمن بحث و تبادل نظر درباره زمینه‌های گسترش رشته بسکتبال بین اعضای جامعه کارگری تفاهم نامه همکاری مشترک بین 2 فدراسیون امضاء شد.

در این تفاهم‌نامه مواردی از قبیل گسترش ورزش بسکتبال بین اعضای جامعه کارگری، آموزش مربیان، مشارکت و همکاری در زمینه تجهیز و راه‌اندازی مراکز ورزش بسکتبال در مجموعه‌های کارگران سطح کشور، حضور کارگران در لیگ‌های بسکتبال، برگزاری مسابقات و استفاده از ظرفیت های مختلف آورده شده است.

احمد حسین‌زادگان رئیس فدراسیون ورزش کارگری در این‌باره گفت: فدراسیون ورزش کارگری جزو فدراسیون‌های تازه تاسیس است که از حمایت وزرای کار و ورزش بهره می‌برد.

وی ادامه داد: جامعه‌کارگری جمعیت قابل ملاحظه‌ای را در بر می‌گیرد و بنا داریم با کمک فدراسیون‌های مختلف در بخش ورزشی فعالیت گسترده‌ای انجام دهیم، ضمن اینکه فدراسیون‌بسکتبال با هدایت محمود مشحون جزو فدراسیون‌های ورزشی خوب و موفق بوده و کمک به ارتقاء جایگاه ورزش ایران کرده است. ما هم از ظرفیت‌های و امکانات این فدراسیون برای توسعه ورزش‌بسکتبال چه داخلی و چه بین‌المللی استفاده خواهیم کرد.

حسین زادگان گفت: فدراسیون کارگری جزو معدود فدراسیون‌هایی است که بیش از 250 مجموعه ورزشی در استان‌های مختلف دارد و فدراسیون‌بسکتبال و سایر فدراسیون‌ها می‌توانند از این ظرفیت‌ها استفاده کنند.

وی درباره همکاری با سایر فدراسیون‌ها گفت: والیبال، فوتبال، ورزش‌باستانی، جودو، تکواندو، کاراته، شطرنج و بسکتبال فدراسیون‌هایی هستند که فدراسیون‌کارگری با آنها تفاهم‌نامه همکاری امضا کرده و با برخی دیگر از فدراسیون‌ها هم در آینده‌ای نزدیک این اتفاق خواهد افتاد.

ورزش کارگریمحمود مشحون هم در این دیدار گفت: خوشحالم از اینکه اطلاعات‌خوبی دارید که این نشان از درایت شماست و امیدوارم در تمام زمینه‌ها همکاری‌های خوبی بین 2 فدراسیون برقرار شود.

وی با اشاره به همکاری فدراسیون‌بسکتبال با بسکتبال‌کارگری در زمینه همکاری خوب و برگزاری مطلوب المپیاد فرهنگی- ورزشی کارگران در مازندران افزود: حدود 3 سال است فدراسیون‌بسکتبال با بسکتبال‌کارگری به واسطه مسعود نخعی همکاری خوبی داشته و امیدواریم از این تاریخ چهارچوب کار توسعه و ارتباط بیشتری پیدا کند.

این تفاهم‌نامه با حضور ناصر عظیمی پیشکسوت‌ورزشی، بیگدلی مشاور اقتصادی فدراسیون ورزش‌کارگری، منصور احمدی رئیس کمیته‌فنی و ورزشی فدراسیون ورزش‌کارگری و مسعود نخعی رئیس هیأت ورزش کارگران استان‌کرمان و رئیس انجمن بسکتبال‌کارگران کشور و روسای دو فدراسیون به امضا رسید.

فدراسیون بسکتبال ورزش کارگری احمد حسین‌زادگان
نرم افزار موبایل ایلنا