کد خبر: 298490 A

"استکی" خودش را وقف تیم ملی کرده؛

بوکسور سنگین وزن تیم ملی معتقد است زوج وینکوف و استکی بهترین کادر فنی ممکن برای تیم ملی بوکس است.

عبدالمجید سپهوند در گفت وگو با ایلنا، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: تمرینات تیم خوب و طبق برنامه‌ریزی پیش می رود. باورکنید آن قدر از لحاظ بدنی آماده هستم که برای شروع مسابقات قهرمانی آسیا لحظه شماری می کنم.

وی درباره مسابقات قهرمانی آسیا بانکوک گفت: اگر با قرعه بد مواجه نشویم می‌توانیم نتایج خوبی کسب کنیم.این تیمی که من می بینم سرشار از انگیزه است و می تواند کارهای بزرگی انجام دهد.

سپهوند در مورد شرایط آمادگی خود گفت: هیچ مشکلی برای حضور در مسابقات ندارم و اگر با بدشانسی و قرعه بد مواجه نشوم به کسب مدال طلا خوشبین هستم.

وی در ادامه صحبت های خود به حمایت از کادر فنی تیم ملی پرداخت و گفت: ولادمیر یکی از بهترین مربی‌های خارجی است که به کشورمان آمده است. او بسیار کاربلد و باتجربه است و کاملا به درد بوکس ایران می خورد.

وی درباره علیرضا استکی نیز گفت:استکی شب و روز خود را وقف تیم ملی کرده است. واقعا به کار کردن با ایشان افتخار می کنم زیرا او برای تیم ملی خیلی بیشتر از یک مربی زحمت می کشد.

بوکسور سنگین وزن تیم ملی درباره داوری مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: ما تیم بسیار خوبی داریم اما می‌دانیم که در بازی های رودررو با تایلندی ها باید هم با بوکسور مبارزه کنیم هم با تیم داوری! بالاخره استفاده از شرایط داوری هم یکی از امتیازات میزبانی است.

سپهوند در پایان تصریح کرد: تیم ما نسبت به ادوار گذشته بسیار جوان شده اما این دلیلی نمی‌شود که در قهرمانی آسیا موفق نباشیم. شک نکید اگر قرعه مناسب به ما بخورد می‌توانیم حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم و حداقل سه مدال کسب کنیم.

بازی بوکس تیم ملی مدال طلا وزن
نرم افزار موبایل ایلنا