کد خبر: 298548 A

کهتری مطرح کرد:

رئیس انجمن تیروکمان جانبازان و معلولین تاکید کرد که با 80درصد آمادگی به رقابت‌های جهانی آلمان اعرام خواهند شد.

مجید کهتری درباره آمادگی کمانداران ملی‌پوش در آستانه رقابت‌های جهانی آلمان گفت: 80 درصد از اعضای تیم‌ملی با آمادگی‌کامل به آلمان می‌روند و باقی نفرات نیز ظرف روزهای باقی‌مانده و با تلاش مضاعفی که دارند، به آمادگی قابل‌قبولی خواهند رسید.

کهتری خاطرنشان کرد: تیم‌ملی با ترکیب 9 ملی‌پوش به این شرح اعزام می‌شود. ابراهیم رنجبر، غلامرضا رحیمی(ریکرو)، هادی نوری و شهاب ریحانی(کامپوند)، مجید کاکوش کلاس W1(کامپوند)، راضیه شیرمحمدی، محدثه کهنسال(ریکرو)، سمیه عباسپور و فرزانه عسگری(کامپوند).

رئیس انجمن تیر و کمان افزود: ملی‌پوشان کشورمان علاوه بر شرکت در مسابقات انفرادی کامپوند و ریکرو، در مسابقات میکس این دو رشته نیز شرکت می‌کنند و چنانچه از مسابقات‌میکس موفق به کسب سهمیه شوند به صورت خودکار سهمیه آنها در انفرادی نیز مسجل خواهد شد.

وی در ادامه گفت: رقابت‌های جهانی تیروکمان معلولان آلمان، رویدادی بسیار حساس است که شرکت 50 کشور با 280 نماینده، این مطلب را تایید می‌کند. رقابت بسیار سنگینی در انتظار تمام کمانداران است و همه با آمادگی کامل برای کسب سهمیه پارالمپیک ریو به این رویداد ورزشی می‌آیند.

کهتری در پایان اعلام کرد: کمانداران تیم ملی روز شنبه، 31 مردادماه تهران را به مقصد اشتوتگارت در کشور آلمان ترک خواهند کرد و از آنجا به شهر دوناشینگن، محل برگزاری مسابقات اعزام می‌شوند.

سرپرستی کاروان اعزامی ایران به این مسابقات، بر عهده مجتبی قربان‌حسنی است و مجید کهتری به عنوان مدیر فنی، نیکولاویچ ،مصطفی حبیبان و گلثومه غلامی به عنوان مربی، در کنار تیم حضور خواهند داشت.

مجید کهتری تیم ملی تیروکمان جانبازان و معلولین
نرم افزار موبایل ایلنا