کد خبر: 298648 A

منصوریان در جمع خبرنگاران:

سرمربی تیم نفت با بیان اینکه امروز روز خوبی برای تیم ما نبود گفت:در ۳ دقیقه آخر بازی آماتور بودیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا منصوریان پس از تساوی تیمش مقابل ملوان در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه بازی خوبی بود، گفت: روی یک غفلت گل اول را خوردیم اما توانستیم به بازی برگردیم و ۲ بر یک هم بر حریف جلو بیافتیم. نفت در ۳ دقیقه آخر بازی آماتور بود و روز خوبی برای ما نبود. 

سرمربی نفت درباره گل دقیقه ۹۰ تیمش نیز اظهار کرد: این سومین بار بود که در دقیقه ۹۰ گل زدیم ولی نتوانستیم آن را حفظ کنیم. ۲ بار در فصل گذشته و یک بار هم در این فصل چنین اتفاقی افتاد.

وی با تاکید بر اینکه در این ارتباط باید بیشتر تمرین کنند، ادامه داد: هفته آینده با الاهلی بازی داریم که باید مقابل این تیم خیلی باهوش‌تر بازی کنیم. 

منصوریان در مورد مصدومیت ایمان مبعلی و غیبت وی در این بازی نیز گفت: مبعلی در تیم ما کار مهندسی را انجام می‌دهد. باید کاری که وی در زمین انجام می‌داد را میان بازیکنانی مثل صادقیان، رضاوند و بوعذار تقسیم کنیم. 

سرمربی تیم نفت درمورد بازی پیام صادقیان نیز گفت: او ۶-۵ ماه از میدان دور بود و برای او نقشه تعریف کرده بودیم که از ۱۵ دقیقه تا ۳۰ دقیقه بازی کرد. از روند بازی او راضی هستیم و تا جایی که جان داشت برای ما خوبی بازی کرد، اما از نظر فیزیکی باید روی او کار کنیم.

علیرضا منصوریان نفت تهران
نرم افزار موبایل ایلنا