کد خبر: 300821 A

به خاطر این شکست تا صبح نخوابیدم؛

سرمربی تیم فوتبال ستارگان ایران، گفت: بازیکنان ستارگان جهان بسیار حرفه ای بودند و بازیکنان ایران باید از ستارگان جهان یاد بگیرند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی پروین در گفت و گویی ضمن بیان این مطلب افزود: تیم ستارگان جهان از نظر بدنی و هماهنگی تیمی خیلی آماده تر از بازیکنان ایران بود و انصافا عملکرد بسیار خوبی داشت.

وی افزود: مشخص است که بازیکنان تیم ستارگان جهان در کنار هم تمرینات زیادی را سپری کردند و فاصله 3 گل با تیم ایران کاملا عادلانه بود و ما نتوانستیم بازی خوبی را مقابل این تیم ارائه کنیم.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: مشخص است ستارگان جهان تمرینات زیادی دارند و هنوز آمادگی خود را حفظ کردند و بازیکنان ما باید از آنان درس بگیرند که بعد از بازنشستگی تمرینات و دوستی ها را ادامه دهند.

وی در پاسخ به سئوالی درخصوص گل های خورده تیم ایران در دیدار امروز، گفت: نگران بودم گل های بیشتری نخوریم و باور کنید به خاطر همین شکست تا صبح نخوابیدم.

پروین ادامه داد: البته این دیدار دوستانه بود و مهم جمع شدن بازیکان بزرگ کنار هم است ولی در همین بازی ها هم نباید راحت گل بخوریم و ببازیم.

دیدار خیریه تیم های ستارگان فوتبال ایران و جهان که عصر دیروز در ورزشگاه آزادی برگزار شد با برتری 3 بر صفر تیم ستارگان جهان به پایان رسید.

علی پروین ستارگان فوتبال ایران و جهان
نرم افزار موبایل ایلنا