کد خبر: 301090 A

تهرانی ها با 3 طلا و 2 برنز قهرمان شدند؛

ایلنا: تیم تفنگ و تپانچه بانوان هیات تیراندازی استان تهران در مسابقات قهرمانی کشور مقتدرانه مقام نخست تیمی این رقابت ها را از آن خود کردند.

به گزارش ایلنا، بیست و چهارمین دوره مسابقات تیراندازی سلاح های بادی قهرمانی کشور در بخش تپانچه بانوان با حضور 9 تیم کامل از استان های تهران ، قزوین ، مرکزی ، آذربایجان غربی ، اصفهان ، آذربایجان شرقی ، کردستان ، خراسان رضوی و زنجان و در بخش انفرادی با شرکت استان های فارس ، کهگیلویه و بویراحمد، یزد ، سمنان ، البرز ، گلستان ، کرمانشاه ، چهارمحال و بختیاری، گیلان ، سیستان و بلوچستان و همدان در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

در پایان این مسابقات تیم تپانچه بانوان تهران متشکل از فاطمه حسینی ، بهناز غلامی و الهام هریجانی با مربیگری نسیم حسن پور و سرپرستی راحله ورزی نایب رئیس بانوان هیات تهران با کسب امتیاز 1149 مقتدرانه در جایگاه نخست ایستاد، قزوین با امتیاز 1121 دوم شد و مرکزی با امتیاز 1110 در مکان سوم جای گرفت.

اما در بخش تفنگ بانوان استان های تهران ، بوشهر ، آذربایجان غربی، ایلام ، خراسان رضوی ، مرکزی، اصفهان ، همدان ، خوزستان ، قزوین ، قم و کردستان با تیم های کامل در این دوره از رقابت ها حضور داشتند و استان های زنجان، خراسان جنوبی ، چهارمحال و بختیاری، گلستان ، سیستان و بلوچستان ، البرز، کرمانشاه، گیلان و لرستان به صورت انفرادی شرکت داشتند.

در پایان مسابقات تفنگ بانوان نیز تیم تهران با حضور الهه احمدی ، نرجس امام قلی نژاد و مریم شفیعی پور با مربیگری علیرضا اینانلو و سرپرستی راحله ورزی با امتیاز 1246/6 مدال طلای تیمی را از آن خود کرد ، بوشهر با امتیاز 1232/4 نقره ایی شد و آذربایجان غربی با امتیاز 1231/6 پس از سایر رقبا در مکان سوم ایستاد.

3 طلا و 2 برنز ره آورد تیراندازان تهران از مسابقات قهرمانی کشور

تیم سلاح های بادی بانوان هیات تیراندازی استان تهران موفق به کسب 3 مدال طلا و 2 مدال برنز در مسابقات قهرمانی کشور شد.

در بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور تیم تپانچه بادی بانوان تهران در میان 9 تیم از استان های سراسر کشور موفق شد با پیشی گرفتن از تمامی حریفان به عنوان قهرمانی دست یابد، در بخش انفرادی نیز در میان 20 استان ، تهران توانست با ملی پوش ارزنده خود الهام هریجانی با برتری تمام ، به نشان طلای این رقابت ها دست یابد. در ادامه رقابت های انفرادی تپانچه بانوان نیز بهناز غلامی دیگر ملی پوش پایتخت نشین پس از نیلوفر برخورداری از قزوین در جایگاه سوم ایستاد.

و اما در بخش تیمی تفنگ بادی بانوان در میان 12 تیم از استان های کشور تهران با اقتدار از سد حریفان گذشت و کاپ قهرمانی این دوره از رقابت هارا بالای سر برد ، همچنین در بخش انفرادی نرجس امام قلی نژاد از ملی پو شان ارزنده استان تهران در میان 21 استان شرکت کننده در مکان سوم ایستاد و مدال برنز را به گردن آویخت.

بیست و چهارمین دوره مسابقات سلاح های بادی قهرمانی کشور ، از 4 شهریور با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور در سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی آغاز و فردا 8 شهریور به پایان خواهد رسید.

استان تهران تیراندازی
نرم افزار موبایل ایلنا