کد خبر: 301206 A

والیبال زیر 23سال‌جهان-امارات؛

ایلنا: سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران گفت: پس از بازماندن از صعود به جمع چهار تیم برتر در مسابقه با مصر برای حفظ شان والیبال ایران محکوم به پیروزی بودیم.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در آخرین روز رقابت های مرحله گروهی مسابقات زیر 23 سال جهان موفق به شکست مصر در دیداری پنج سته شد.

پیمان اکبری که از عملکرد والیبالیست های ایرانی در این دیدار رضایت داشت، اظهار کرد: قطعا باخت دیروز تاثیر منفی بر روی عملکرد شاگردانم در این مسابقه داشت. پس از بازماندن از مرحله نهایی دیگر انگیزه ای برای این مسابقات نداشتیم اما در این مسابقه برای حفظ شخصیتمان محکوم به پیروزی بودیم.

وی با بیان اینکه با توجه به فشاری که بر روی بازیکنان ایران بود، شاگردانم نتوانستند در پوئن‌های حساس، خوب عمل کنند، گفت: به تیم مصر هم تبریک می‌گویم. آنها بسیار جنگنده ظاهر شدند. اما هرجا احساس خطر کردیم، شاگردانم در حد خودشان ظاهر شدند.

سرمربی تیم ملی امید درباره سطح فنی تیم‌های این دوره از رقابت‌ها گفت: تیم‌های شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات کیفیت بسیار خوبی داشتند و تیم‌ها فراتر از انتظار بودند. برزیل قهرمان دوره گذشته این رقابت ها نتوانست به نیمه نهایی صعود کند. جالب است که 4 تیم بازمانده به مرحله نیمه نهایی قدرتمندتر از تیم های صعود کننده هستند.

تیم ملی والیبال ایران برای کسب مقام پنجم تا هشتم رقابت می‌کنند به مصاف تیم ملی آرژانتین می‌رود، اکبری در پایان به مسابقه فردا اشاره کرد و گفت: تیم آرژانتین یکی از سخت ترین رقیبان ایران در این دوره از رقابت‌ها خواهد بود. آنها شب‌گذشته توانستند برزیل را شکست دهند و مانند ایران با بدشانسی نتوانستند به مرحله نیمه‌نهایی صعود کنند.

تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در آخرین دیدار از مرحله گروهی مسابقات قهرمانی جهان با نتیجه 3 بر 2 تیم مصر را شکست داد.

پیمان اکبری تیم ملی زیر زیر 23 سال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا