کد خبر: 301281 A

شمس پیشنهاد من نبوده؛

ایلنا: عضو کمیته فنی فوتسال ایران گفت: سرمربیگری شمسایی در تیم ملی هنوز رسما اعلام نشده است.

عباس ترابیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: گویا افتخاری با شمسایی برای هدایت تیم ملی صحبت کرده اما هنوز چیزی رسما اعلام نشده است.

وی افزود: این لیست تیم ملی که اعلام شده را نمی‌دانم چه کسی انتخاب کرده و ما هم بی‌خبر هستیم. اصولا لیست تیم ملی را سرمربی تیم ملی می‌دهد و شاید هم این لیست را خود شمسایی داده است. به هر حال نمی‌دانم چه کسی این لیست را داده و نمی‌توانم قضاوت کنم.

عضو کمیته فنی فوتسال ایران درباره شایعه تلاش او برای حضور حسین شمس در تیم ملی اظهار داشت: نه؛ من اصلا چنین پیشنهادی نداده‌ام و چنین چیزی صحت دارد. نمی‌دانم این شایعات از کجا می‌آید اما من چنین بحثی را مطرح نکرده‌ام.

وی افزود: 5 ماه تا جام ملت‌های آسیا فرصت داریم و باید خیلی سریع عمل کنیم. اگر 3 ماه قبل هم مربی ما شروع می‌کرد دیر بود. تلاش ما این است هر کسی سرمربی تیم ملی شد با تمام وجود حمایت کنیم تا موفق شود چون برای ما سربلندی ایران مهمتر از آدم‌ها است و با تمام توان کنار تیم ملی هستیم.

ترابیان در پایان در پاسخ به این سوال که آیا می‌توانیم قهرمانی آسیا را از ژاپنی‌ها پس بگیریم یا نه گفت: ایرانی هر چیزی بگویید برمی‌آید، حتی اگر غیر ممکن به نظر برسد.

وحید شمسایی عباس ترابیان حسین شمس کمیته فوتسال
نرم افزار موبایل ایلنا