کد خبر: 301358 A

هواداری تعریف جامعی دارد؛

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: دوره تازه مذاکرات با گزینه های اسپانسری جریان دارد که منتظر به نتیجه رسیدن هستیم.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حسین عبدی در نشست خبری پس از جلسه هیئت‌مدیره در جمع خبرنگاران افزود: مصاحبه چندی پیش طاهری در ارتباط با مشارکت هواداران در حل مشکلات پرسپولیس از جمله مشکلات مالی بیشتر از این باب مطرح شد که نقش بزرگ هواداران در پرسپولیس را مطرح کند قصدش این بود که طرفداران کنار باشگاه هستند و پیش از این نیز همیشه نظر ما این بود که هر کس بخواهد به پرسپولیس کمک کند درهای باشگاه به روی وی باز خواهد بود.

عبدی ادامه داد:  عموم هواداران و که هواداران خاص می‌توانند کنار باشگاه محبوب خود قرار بگیرند. در واقع طاهری یک بحث نمادین را مطرح کردند تا نشان دهند هواداران تا چه حد در تمام بخش ها می توانند کمک حال تیم محبوب خود باشند.

وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه چرا باشگاه جذب اسپانسر را زودتر به انجام نمی‌رساند ادامه داد تا کنون مذاکرات با اسپانسرهای مختلف چند بار به مراحل پایانی رسیده اما هر بار به جهت حساسیت‌هایی که وجود دارد و برای جلوگیری از تجارب تلخ گذشته همه چیز در دقیقه 90 متوقف شده البته تلاش‌ها ادامه دارد و هیئت‌مدیره این مسئولیت را از وی خواسته و در حال حاضر دور تازه‌ای از مذاکرات با گزینه‌های جدید جریان دارد که منتظر به نتیجه رسیدن آنها هستیم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس سوال شد که وقتی از هوادار برای حل مشکلات کمک کند او هم انتظار دارد بسیاری از موارد در تیم رعایت شود نه اینکه بعضی بازیکنان  به گونه دیگر عمل کنند خاطر نشان کرد: نمی‌توان یک یا دو اتفاق یا برخورد یک یا دو بازیکن را به همه موارد و همه نفرات تسری داد همانطور که نمی‌توان گفت هر کسی که هوادار است حتما به ورزشگاه بیاید. هواداری تعریف جامعی دارد. هر هوادار هم حق دارد خواسته‌های خود را مطرح کند البته هر تیم هر قدر بزرگتر و هوادارش بیشتر باشد مسئولیت همه از جمله بازیکنان در آن سنگین تر است .

وی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا هیئت مدیره پرسپولیس واقعا قدرت تصمیم‌گیری درباره مسائل و افراد گوناگون را دارد یا نه تصریح کرد: بطور قطع هیئت‌مدیره این قدرت و اختیار را دارد چون اگر چنین نبود من شخصا حاضر نبودم در چنین هیئت مدیره‌ای حضور داشته باشم. باید در هیئت‌مدیره منطق حاکم باشد و من شخصا قبول نمی‌کنم تصمیمات از جایی دیگری گرفته شود. تاکنون چنین اتفاقی نیافتاده و البته بنای کار ما تعامل مشارکت و تصمیم جمعی است.

عبدی متذکر شد: اگر شخصی خارج از شرح وظایف خود مسئله‌ای را مطرح کرده که چنین سوءتفاهمی را ایجاد کرده باید پاسخگو باشد و هیئت‌مدیره روی این مسئله حساسیت دارد. به عنوان مثال مطرح می‌شود هیئت‌مدیره قصد انتخاب مدیرعامل را داشته اما به ما چنین اجازه‌ای را نداده‌اند این مسئله اشتباه است چون ما در هیئت‌مدیره روی این موضوع بحث نداشتیم بلکه در حال حاضر کار روی این مسئله هستیم که شرایط لازم برای اداره بی‌نقص پرسپولیس ایجاد شود.

حسین عبدی
نرم افزار موبایل ایلنا