کد خبر: 302936 A

تیمی که آقایان ببندند همین می‌شود؛

ایلنا: پیشکسوت باشگاه‌استقلال گفت: کرار را از استقلال بیرون کنند چون شخصیت باشگاه را زیر سوال برده است.

حسن روشن در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: حرف‌های پورحیدری درباره کرار بد نیست؛ البته اگر عمل کنند. کرار شخصیت استقلال را زیر سوال برده و باید او را کنار بگذارند.

وی افزود: باید ببینیم پشت‌پرده کرار چیست که نمی‌توانند او را از استقلال بیرون کنند؟ اگر پشت‌پرده‌ای نیست کرار را بیرون کنند و نترسند که تیم ضعیف شود. با اخراج کرار هم خارجی‌ها روحیه می‌گیرند و هم بازیکنان داخلی شخصیت پیدا می‌کنند. پارسال هم اگر گفتم استقلال هیچی نمی‌شود یکی از دلایلش همین کرار بود.

وی در پاسخ به این سوال که چرا کرار چنین رفتاری می‌کند، گفت: چرا عماد رضا این رفتارها را نمی‌کرد؟ عماد رضا بازیکن بهتری نسبت به کرار بود و اخلاقش هم خیلی‌خوب بود. به نظرم مدیریت استقلال هم مقصر است. اگر 90 درصد تقصیر کرار باشد 10 درصد هم مدیریت باشگاه مقصر است.

ملی‌پوش پیشین فوتبال ایران همچنین متذکر شد: مظلومی اگر بازیکن خارجی آورده باید تمام بازی‌ها فیکس بازی کنند و اگر پول ندارند به جای بازیکن خارجی 2 تا جوان داخلی را بیاورند.

پیشکسوت باشگاه‌استقلال درباره درگیری‌های لفظی نظری‌جویباری و معینی اظهار داشت: وقتی کسی مثل وی معاون باشگاه‌استقلال باشد، باید هم معینی را زیر سوال ببرند. برخی افراد اصلا نمی‌دانند فوتبال چی هست و فقط دنبال منافع شخصی هستند. اگر این افراد دنبال منافع خود نبودند استقلال این‌قدر حاشیه نداشت. معلوم است تیمی که این‌آقایان ببندند، همین می‌شود.

روشن در پایان گفت: برای اسطوره‌های استقلال مثل جباری و پورحیدری متاسفم که در باشگاه هستند و چنین افرادی بالای سر آنهاست. باور کنید لیاقت پیشکسوتان‌استقلال بیش از این حرف‌هاست. به جای اینکه 4 تا آدم باسواد و دکتر و مهندس در باشگاه باشند چنین افرادی در باشگاه‌استقلال پست‌های مهمی می‌گیرند.

باشگاه استقلال کرار جاسم حسن روشن علی نظری جویباری
نرم افزار موبایل ایلنا