کد خبر: 303124 A

جام جهانی والیبال 2015 ؛

ایلنا: مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: آرژانتین را کاملا آنالیز کرده ایم و این تیم در چند ماه اخیر تغییرات زیادی داشته است.

به گزارش ایلنا، رحمان محمدی‌راد در پایان نخستین تمرین توپی تیم ملی والیبال ایران در شهر هاماماتسو درمورد آخرین شرایط بازیکنان اظهار داشت: بعد از یک سفر سخت و طولانی به شهر محل برگزاری مسابقات رسیدیم، اما متاسفانه شرایط میزبانی اصلاً برای ما خوب نبود و ژاپنی ها نتوانستند به خوبی و در حد مسابقات جهانی میزبانی کنند. مهمترین موضوع که سالن تمرین برای تیم ها است را نتوانستند برای ما هماهنگ کنند که ما مجبور شدیم تغییراتی در برنامه خود ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه اقدامات خوبی انجام‌ شده و تمرینات خوبی را پشت‌سر گذاشته‌ایم. امیدوارم با روحیه خوبی که بازیکنان دارند بتوانیم استارت خوب و قدرتمندی را در شروع رقابت ها داشته باشیم.

مربی تیم ملی والیبال درباره آرژانتین، نخستین حریف ایران در رقابت‌های جام جهانی خاطرنشان کرد: آرژانتین در چند ماه اخیر تغییرات زیادی در ترکیب خود داشت و از هر دو پاسور خود استفاده کرده است. تنها چند بازیکنان این تیم از جمله پشت خط زن چپ دست و کاپیتان‌شان به صورت ثابت بازی کرده ند، اما سایر بازیکنان‌شان تغییر کرده است.

محمدی راد افزود: ما به خوبی حریف را آنالیز کرده ایم، اما با شناختی که ولاسکو از ایران دارد یک بازی سخت را پیش بینی می‌کنم. از طرفی مسابقات المپیک و انتخابی المپیک برای هر تیمی اهمیت دارد.

تیم ملی والیبال ایران رحمان محمدی راد
نرم افزار موبایل ایلنا