کد خبر: 303221 A

در رقابت های قهرمانی کشور؛

پس از قهرمانی تیم تراپ تهران در دهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور، اینبار مردان تراپ دوبل پایتخت نیز به آئین هم تیمی‌های خود وفادار ماندند و جام قهرمانی را بالای سر بردند.

به گزارش ایلنا، مسابقات تراپ دوبل قهرمانی کشور در بخش مردان در 5 راند و طی یک روز با حضور ورزشکاران این رشته مهیج از سراسر کشور، برگزار شد و تیم تهران با امتیاز 374 مقتدرانه در مکان نخست ایستاد، اصفهان با امتیاز 268 دوم شد و کرمان با امتیاز 266 مدال برنز را به خود اختصاص داد.

بر همین اساس در پایان راند پنجم 6 تیرانداز برتر  (مسعودعزیزیان با امتیاز ۱۳۰ از تهران، سیاوش خوشنویس با امتیاز ۱۲۷ از تهران، سعید صدری با امتیاز ۱۲۱ از آذربایجان غربی، امیرچاووشی با امتیاز ۱۱۷ از تهران، علی زارعی با امتیاز ۱۰۳ از اصفهان و رضا مصطفی پور با امتیاز ۹۹ از مازندران ) فینالیست این مسابقات شدند.

در مرحله فینال نیز سیاوش خوشنویس از تهران در سکوی اول ایستاد ، امیر چاووشی پایتخت نشین نقره ایی شد و مسعود عزیزیان در جایگاه چهارم جای گرفت.

دهمین دوره مسابقات اهداف پروازی قهرمانی کشور از ۱۲ لغایت ۱۶ شهریورماه به مدت ۴ روز و در رشته تراپ، تراپ دوبل و اسکیت در سایت اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

تیراندازی تفنگداران تهران
نرم افزار موبایل ایلنا