کد خبر: 303376 A

واترپلوی قهرمانی جوانان جهان- آلماتی؛

ایلنا: تیم واترپلوی جوانان ایران در دومین مسابقه خود در هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان جهان مغلوب استرالیا شد.

به گزارش ایلنا، دومین دیدار جوانان واترپلوئیست ایران در چارچوب مسابقات قهرمانی جهان که در شهر آلماتی قزاقستان جریان دارد، برگزار شد. این دیدار از ساعت ۱۷:۰۰ (۱۵:۳۰ تهران) آغاز شد و تیم های ملی ایران و استرالیا مقابل هم ایستادند.

در پایان این دیدار پربرخورد و محکم استرالیایی ها توانستد با نتیجه 15- 5 پیروز از استخر مسابقه خارج شوند. تیم کشورمان در نخستین دیدار خود نیز با نتیجه 18 بر 6 مغلوب صربستان شده بود.

این دومین پیروزی استرالیایی ها در این مسابقات بود. کوسه های استرالیایی پیش از این با نتیجه ۲۰ بر ۵ مکزیک را از پیش رو برداشته بودند.

به این ترتیب در گروه C این رقابت ها تیم های صربستان و استرالیا به ترتیب اول و دوم شدند.صربستان به طور  مستقیم به جمع 8 تیم پایانی راه یافت. استرالیا هم باید با تیم سوم گروه دوم که احتمالا یونان یا هلند خواهند بود دیدار کند.

تکلیف تیم سوم این گروه هم فردا (سه شنبه) با برگزاری مسابقه حساس ایران و مکزیک مشخص می شود. برنده این دیدار که از ساعت ۱۵:۴۰ (۱۴:۱۰ به وقت تهران) آغاز می شود به جمع ۱۲ تیم برتر راه پیدا می کند و تیم بازنده باید برای رده های پایین تر بجنگد.

قزاقستان واترپلوی قهرمانی جوانان جهان استرللیا و ایران
نرم افزار موبایل ایلنا