کد خبر: 303381 A

در آستانه دیدار با هند صورت گرفت؛

اعضای تیم ملی فوتبال ایران آخرین تمرین خود پیش از دیدار با هند را زیر بارش شدید باران برگزار کرده و برای کسب موفقیت در دیدار فردا متحد شدند.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال ایران که فردا (سه شنبه) سومین دیدار خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 و جام ملت های آسیا 2019 را برابر هند برگزار می کند، امروز به مدت یک ساعت در شهر بنگلور به تمرین پرداخت. بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران این تمرین را زیر بارش شدید باران برگزار کردند.

پس از گذشت حدود 10 دقیقه از تمرین امروز، بارش باران آغاز و کار برای ملی پوشان سخت شد. با این حال تیم ایران تمرین خود را با جدیت زیر نظر کادر فنی دنبال کرد.

رسانه های هندی همچون روز گذشته برای پوشش خبری و تصویری تمرین تیم ملی ایران به ورزشگاه بنگلور آمده بودند، اما با شدت گرفتن باران به سکوها پناه بردند و بعد از دقایقی به دلیل قوانین فیفا، محل ورزشگاه را ترک کردند.

بازیکنان ایران پس از پایان تمرین، در حضور کادر فنی حلقه اتحاد تشکیل دادند تا پس از کسب آمادگی جسمی، به لحاظ روحی و روانی هم بیش از پیش آماده بازی فردا شوند.

تیم ملی فوتبال ایران فردا از ساعت 19 به وقت تهران در سومین دیدار خود در رقابت های انتخابی جام جهانی و جام ملتهای آسیا به مصاف هند می رود.

تیم ملی فوتبال ایران تمرینات تیم ملی
نرم افزار موبایل ایلنا