کد خبر: 303400 A

جام جهانی والیبال 2015؛

ایلنا: سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: مردم به ملی پوشان والیبال اعتماد کنند و بدانند که ما برای موفقیت تیم ملی کم نمی گذاریم.

به گزارش ایلنا، سامان فائزی در مورد آخرین شرایط تیم ملی والیبال ایران پیش از آغاز مسابقات جام جهانی 2015 والیبال اظهار داشت: چند جلسه تمرین کردیم و تقریباً با شرایط آب و هوایی هماهنگ شده ایم. بدن بازیکنان بهتر از گذشته شده است و فکر می کنم برای بازی اول مقابل آرژانتین شرایط خوبی داریم.

وی ادامه داد: بازی اول همیشه سخت است.شروع مسابقات همیشه مهم خواهد بود و فرقی نمی کند مقابل چه تیمی قرار می گیریم، بلکه مهم این است که مسابقات را خوب شروع کنیم. در مجموع فکر می کنم با توجه به شرایطی که بازی ایران و آرژانتین دارد مردم شاهد دیدار جذابی باشند.

سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: مهمترین نکته این است که مردم واقعیت ها را ببینند. درست است که تیم ایران در چند وقت اخیر نتایج خوبی کسب کرده و تیم های قدرتمندی را شکست داده است، اما مردم باید شرایط را درک کنند. مردم به ما اعتماد کنند و بدانند که تمام بازیکنان همیشه با بیشترین توان خود وارد میدان می شوند و چیزی برای موفقیت تیم ملی کم نمی گذارند. نباید با یک برد یا باخت نظرها نسبت به تیم ایران تغییر کند.

تیم ملی والیبال ایران سامان فائزی جام جهانی والیبال - ژاپن جام جهانی والیبال 2015
نرم افزار موبایل ایلنا