کد خبر: 303419 A

نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم؛

ایلنا: ستاره تیم ملی بسکتبال ایران گفت: در جام ملت‌های آسیا باید آنقدر خوب کار کنیم که حرف و حدیثی باقی نماند.

به گزارش ایلنا، حامد حدادی پس از قهرمانی در تورنمنت ویلیام‌جونز و بازگشت به ایران اظهار داشت: بازی‌های خوبی بود. ابتدای کار مقداری ناهماهنگ بودیم و اکثر حریفان‌ ما در آسیا در این تورنمنت حضور داشتند و محک خوبی برای‌ ما بود.

وی با اشاره به شکست مقابل نماینده‌آمریکا عنوان کرد: فکر می‌کنم یک مقدار مغرور شده بودیم اما در دیدارهای بعدی به‌خصوص مقابل نماینده‌روسیه به خود آمدیم و توانستیم به پیروزی برسیم.

ملی‌پوش بسکتبال ایران درباره غیبت صمد نیکخواه‌بهرامی عنوان کرد: غیبت صمد در تیم‌ملی حس شد و امیدوارم زودتر برگردد، البته بازیکنان دیگر هم تا حدودی جای او را پر کردند.

حدادی عنوان کرد: این تورنمنت برای آماده‌سازی ما پس از جام ملت‌های آسیا بود و به همین دلیل به نتیجه کاری نداشتیم. در مجموع نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم. در مسابقات مهم مانند جام ملت‌ها خیلی تیم‌ها مانند قزاقستان می‌آیند که شگفتی‌ساز می‌شوند. در چین شرایط فرق می‌کند. باید با تمرکز بیشتری به میدان برویم و باید آنقدر خوب کار کنیم که حرف و حدیثی باقی نماند.

وی درباره اینکه عنوان ارزشمندترین بازیکن جام را به خود اختصاص داد، گفت: این اتفاق برایم مهم نیست. من دوست دارم همیشه تیمم قهرمان شود. اگر موفقیتی برای من حاصل می‌شود همه بچه‌ها کمک می‌کنند.

تیم ملی بسکتبال ایران حامد حدادی
نرم افزار موبایل ایلنا