کد خبر: 303609 A

سطح ما بالاتر است

سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران معتقد است نباید به آرژانتین می‌باختیم چراکه سطح ما بسیار بالاتر از حریف است.

به گزارش ایلنا، سید محمد موسوی پس از شکست 3 بر یک برابر آرژانتین اظهار داشت: بازی اول بود و می‌دانستیم کار سختی خواهیم داشت چراکه ولاسکو تیم ما را به خوبی می‌شناسد اما این دلیل خوبی برای شکست نیست.

وی با بیان اینکه خوب بازی نکردیم و باختیم، ادامه داد: در اسپک اول مشکل داشتیم؛ این در حالی است که همیشه در تیم ایران وقتی دریافت اول به خوبی می‌رسد با تمام تیم‌های دنیا راحت بازی می‌کردیم اما امروز با وجود اینکه دریافت هایمان عالی رسید نمی‌دانم چرا نتوانستیم خوب اسپک بزنیم.

موسوی خاطرنشان کرد: نمی‌دانم ایراد کار ما کجا بود که با یک تیم قد کوتاه مانند آرژانیتن به مشکل خوردیم. برخی‌ها شاید بگویند ما با مطرح کردن برخی مشکلات در ژاپن دنبال بهانه‌گیری هستیم اما باید بدانیم همان مشکلات واقعاً تاثیرگذار است. با این وجود ما نباید امروز به تیمی مانند آرژانتین می‌باختیم چراکه سطح ما بسیار از این تیم بالاتر است.

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: اگر خودمان بودیم باید 3 بر صفر حریف را شکست می‌دادیم و فکر می‌کنم امروز توانش را هم داشتیم اما این اتفاق رخ نداد و امیدوارم بازی‌های آینده این شکست را جبران کنیم.

والیبال ایران سید محمد موسوی خولیو ولاسکو جام جهانی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا