کد خبر: 303644 A

ناچی: جوان و کم تجربه هستیم؛

سرمربی تیم ملی والیبال روسیه گفت: اولین ست در اولین بازی همیشه با فشار زیادی همراه است و من این موضوع را درک می کنم.

به گزارش ایلنا، ولادیمیر آلکنو پس از پیروزی 3 بر صفر برابر ونزوئلا در نشست خبری اظهار داشت: چیز خاصی برای گفتن ندارم. بردیم و خوشحالم. ست اول خوب نبودیم و شاید دلیلش این است بازیکنانم کمی تحت‌فشار بودند و اولین ست در اولین بازی همیشه با فشار زیادی همراه است و من این موضوع را درک می‌کنم. به هر حال از موانع ست اول عبور کردیم و خود را به پیروزی رساندیم.

همچنین دیمیتری موزرسکی، کاپیتان تیم ملی والیبال روسیه هم در این نشست گفت: بازی اول بود و ابتدا کمی دچار مشکل شدیم اما خیلی زود توانستیم مشکلات ست اول را پوشش دهیم. ما زود به ژاپن رسیدیم و توانستیم خود را با شرایط کشور میزبان وفق دهیم. شرایط فیزیکی ما خوب است و آماده هستیم. در بازی‌های بعدی بهتر ظاهر می‌شویم.

وینچنزو ناچی، سرمربی ونزوئلا هم پس از شکست تیمش خاطرنشان کرد: انتظار چنین بازی سختی را برابر تیم قدرتمند روسیه که از نظر فیزیکی قوی‌تر و بلند قامت‌تر از ما است، داشتیم. تیم روسیه بسیار حرفه‌ای است اما ست اول را فراتر از حد انتظار ظاهر شدیم و در کل بازی خوبی را ارائه دادیم. تیم ما جوان و کم‌تجربه است و نیاز به تلاش و تمرین بیشتری برای پیشرفت تیمی داریم.

کروین پانوروا، کاپیتان تیم ملی والیبال ونزوئلا اظهار داشت: ست اول را خوب شروع کردیم و در ست دوم و سوم با افت شدیدی روبرو شدیم. بازی سختی بود؛ بازی اول همیشه سخت است. در بازی های بعدی بهتر ظاهر خواهیم شد.

فرناندو گونزالز، بازیکن شماره 3 ونزوئلا هم در نشست خبری گفت: تمرکز خوبی در ست اول داشتیم. شانس پیروزی داشتیم اما در ست های بعدی روسیه قدرتمندتر ظاهر شد و تفاوت بین دو تیم بیشتر احساس شد. به نظرم فراتر از حد انتظار بازی کردیم. من از نتیجه بازی رضایت دارم هرچند که پیروز میدان نشدیم.

دیمیتری موزرسکی جام جهانی والیبال ولادیمیر آلکنو
نرم افزار موبایل ایلنا