کد خبر: 303702 A

سجادی مطرح کرد:

نصرالله سجادی گفت: حدادی برای ورزش‌ایران در المپیک آینده یک فرصت است و از او حمایت کامل می‌کنیم.

به گزارش ایلنا، معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان گفت: حدادی برای ورزش‌ایران در المپیک آینده یک فرصت است  و از او حمایت کامل می‌کنیم.

سجادی اضافه کرد: در ملاقات با احسان حدادی بعد از بازگشت از آلمان به او گفتم نگران تدارکات و هزینه‌ها نباشد و فقط به کسب سهمیه و قرار گرفتن روی سکوی المپیک فکر کند.

معاون‌قهرمانی وزارت‌ورزش از استخدام مربی مورد نظر حدادی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: به رئیس جدید فدراسیون دوومیدانی تاکید کرده‌ام همه‌گونه حمایتی از حدادی داشته باشد و قرار شد با نظر حدادی بزودی مربی این قهرمان معرفی شود.

سجادی اضافه کرد: برنامه و سیاست گودرزی و همه معاونت‌های وزارتخانه حمایت همه جانبه از قهرمانان ایران برای کسب سهمیه در المپیک است و در این بخش برای تمامی رشته‌ها برنامه داریم و هفته‌آینده هم ابلاغ اعتبار چهارم فدراسیون‌ها به حساب آنها واریز می‌شود.

معاون قهرمانی وزارت‌ورزش گفت  با حساب اعتبارات هفته‌آینده تا این زمان  برای فدراسیون‌های المپیکی تا 60 درصد و برای فدراسیون‌های غیر المپیکی بین 45 تا 50 درصد تامین اعتبار کرده‌ایم.

سجادی درباره برنامه وزارت‌ورزش برای المپیک‌آینده گفت: ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک به منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی بهتر برای کاروان‌ایران در المپیک‌ریو از سال‌گذشته با حضور وزیر ورزش، رئیس کمیته ملی المپیک و سایر اعضا تشکیل شده و شنبه 28 شهریور جلسه بعدی آن خواهد بود.

وی درباره وضع تیم‌های ملی فوتبال در راه جام‌جهانی و تیم امید ایران هم گفت: تیم ملی فوتبال شرایط خوبی دارد و البته بازی‌های اصلی آن در راه است ولی تصور می‌کنم شانس صعود ما به جام‌جهانی روسیه زیاد است.

سجادی درباره تیم امید افزود: امیدهای ایران کار بزرگتری دارند و بعد از سال‌ها با همدلی و همراهی و پشتیبانی فدراسیون‌فوتبال و وزارت‌ورزش می‌توانند از امیدهای صعود به المپیک آینده باشند.

المپیک ایران بازی تیم ملی فوتبال دوومیدانی
نرم افزار موبایل ایلنا