کد خبر: 303750 A

با برگزاری مرحله یکچهارم نهایی؛

ایلنا: دومین روز مسابقات آزاد والیبال ساحلی بجنورد امروز سه شنبه پیگیری و با معرفی چهار تیم برتر این رقابت ها به پایان رسید.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تورنمنت آزاد والیبال ساحلی بجنورد از روز دوشنبه با حضور 23 تیم آغاز شد و در دومین روز این رقابت ها 16 تیم برتر به مصاف یکدیگر رفتند تا چهره چهار تیم برتر مشخص شود.

تیم های قطعات فرانتک یک (صابر هوشمند و عباس پورعسگری)، بیمه کارآفرین (آق محمد سلاق و بهمن قلی پور) ، موتور کراس بجنورد یک (رحمان رئوفی و بهمن سالمی) و شهرداری واجارگاه (مجتبی امیری و پویا قربانی) به عنوان چهار تیم برتر به مرحله نهایی راه یافتند.

دومین روز مسابقات ساحلی بجنورد حاشیه های جذابی نیز داشت که صعود تیم جوان شهرداری واجارگاه از جمله آنها بود.

یکی دیگر از جذابیت های مسابقات دومین روز، جدال آق محمد سلاق با پرویز فرخی بود. این دو بازیکن سال ها در تیم ملی و باشگاهی با هم به مصاف حریفان می رفتند اما در این رقابت ها مقابل یکدیگر قرار گرفتند که تیم آق محمد سلاق (بیمه کارآفرین) به مرحله نهایی صعود کرد.

ابراهیم سن سبیلی نیز از جمله بازیکنانی است که در اکثر مسابقات به ویژه یک سال اخیر در چهار تیم برتر مسابقات بوده است، اما وی در این دوره از رقابت ها با تیم چاپ سیمیا بجنورد برابر قطعات فرانتک یک مغلوب شد و از راه یابی به مرحله نهایی بازماند.

نتایج مرحله حذفی این رقابت ها به قرار زیر است:

قطعات فرانتک (یک) 2 - چاپ سیمیا بجنورد صفر

مجتمع فولاد بناب الف صفر - موتور کراس بجنورد (یک) 2

تک دانه گلستان 2- کالای ورزشی آراد سمنان صفر

آرد اطهر بناب صفر - قطعات فرانتک دو 2

آب منطقه ای خراسان شمالی 2- دهیاری علی آباد چالوس صفر

اسپید موتور یک - جوانان آق قلا 2

بستنی آقا بزرگ صفر - بیمه کارآفرین 2

شهرداری واجارگاه 2- جوانان یک

نتایج مرحله دوم حذفی نیز به قرار زیر است:

قطعات فرانتک (یک) 2 – قطعات فرانتک (دو) صفر

موتور کراس 2- تک دانه گلستان صفر

بیمه کار آفرین 2- آب منطقه ای خراسان شمالی یک

شهرداری واجارگاه 2- جوانان آق قلا یک

صبح فردا چهارشنبه در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها دو مسابقه برگزار می شود و قطعات فرانتک یک به مصاف بیمه کار آفرین می رود و موتور کراس بجنورد با شهرداری وارجارگاه روبرو خواهد شد تا برنده ها به دیدار نهایی و بازنده به مسابقه رده بندی صعود کنند.

 مرحله نهایی مسابقات آزاد والیبال ساحلی بجنورد که 12 میلیون تومان جایزه نقدی دارد، عصر فردا برگزار می شود و پخش زنده تلویزیونی خواهد داشت.

والیبال ساحلی‌‌ایران
نرم افزار موبایل ایلنا