کد خبر: 304268 A

حسنی‌خو تاکید کرد:

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد که انتشار قرارداد بازیکنان فوتبال باید انجام می‌شد.

به گزارش ایلنا به نقل از سازمان لیگ، رضا حسنی‌خو گفت: از مسئولان سازمان‌لیگ بابت انتشار قرارداد بازیکنان و کادر فنی باشگاه‌های لیگ‌برتر تشکر می‌کنم . اگر ما شعار مبارزه با فساد در ورزش را می‌دهیم و به دنبال‌ ورزش پاک هستیم، جز شفافیت و اینکه مسائل‌مالی باشگاه‌ها علنی و آشکار شود هیچ راه دیگری وجود ندارد.

این مقام مسئول بیان کرد: این کار بسیار خوبی بوده و وزارت‌ورزش کاملا از آن حمایت می‌کند و ما در خدمت دوستان هستیم تا این نوع اتفاقات بیشتر رخ دهد. ما معتقدیم این شفافیت و روشنگری حتما باید در همه سطوح اتفاق بیفتد

رضا حسنی‌خو گفت: یکی از مشکلاتی که اکنون در ورزش وجود دارد و مورد اتهام هستیم این است که مبلغ قراردادها زیاد است و بین قراردادها اتفاقات خاصی رخ می‌دهد.

وی افزود: اینکه قراردادها علنی و آشکار شود و همه بدانند مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی چقدر است و اگر کارشناسان نظر خاصی در این رابطه  بدهند، کار بسیار درستی است.

حسنی‌خو بیان کرد: از طریق مدیرکل روابط عمومی وزارت‌ورزش درصددیم قراداد بازیکنان و کادر فنی بازیکنان لیگ برتر در سایت وزارت‌ورزش هم منتشر شود.

مدیرکل حراست وزارت‌ورزش افزود: اگر می‌خواهیم با فساد مبارزه کنیم و این حرف‌ها و اتهاماتی که درباره برخی ورزشکاران و دست‌اندرکاران ورزش که صادقانه کار می‌کنند را پاک کنیم باید این شفافیت را  در همه رشته‌ها داشته باشیم.

وی افزود: معتقدم همه فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها باید مسائل مالی خود را روی سایت قرار دهند. باید با پیگیری این موضوع آن را به فرهنگ، قانون و ضابطه تبدیل کنیم.

وزارت ورزش و جوانان رضا حسنی‌خو
نرم افزار موبایل ایلنا